Ocena kierowcy - Volkswagen Polo III Kombi

Maciejka, 8 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2001
Volkswagen Polo III Kombi 1.4 i 16V 75KM 55kW 1999-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Zaskoczyło mnie najbardziej, że ktoś kupił takie auto, jest przy tym bardzo zadowolony... i ja się bardzo cieszę:)
Zawieszenie
Samochód jest, a raczej był totalną porażką. Silnik 1,4 16V totalna porażka, szczególnie zamarzająca odma zimą. Olej 10/50 po roku jazdy czyściutki jak łza, spalanie na lpg 7,3 l latem, do 8 zimą. Spalanie w tym aucie to największa zaleta.
Kto miał z nim do czynienia ten wie, jak jest to bubel.
Czytając inne komentarze, co do skrzyni nie mam zastrzeżeń, biegi wchodzą dokładnie, żadnych zgrzytów.
Nie powala, ale najgorszy też nie jest
Fenomenalne ogrzewanie powoduje, że zimą jedzie się w aucie zwanym sauną, na nic wymiana filtru kabinowego
Fatalne,
mógłby być większy.
Sorry ale tico chodziło ciszej.
O żadnej ekonomiczności mowy być nie może. Mówią, że jak się przesiada z daewoo do vw, to ziemia a niema. W moim przypadku to powiem, że niebem było tico. Tak właśnie małe wierne tico. Mróz 30stopni zapalało auto od strzała i jechało, żadnych problemów. VW - albo zamarznie odma albo zamek, nic nie daje długo jazda - dogrzanie silnika, czyszczenie odmy raz na jakiś czas to połowiczne rozwiązanie.
Dzięki polo wyleczyłem się z VW.
Nigdy więcej VW, dzięki takiemu auto wiem, że więcej szmelcwagena nie kupię.
Zatarty silnik w aucie salonowym - poprzedni właściciel, wymiana silnika na nowy, padająca okresowo pompka paliwowa, problemy z zegarami - brał łączności na stykach, zamarzanie zamków, przymarzanie drzwi do ram, korozja wokół kół, masa innych drobnych niedogodności

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 75KM 55kW [l/100km]

7,8