Ocena kierowcy - Volkswagen Polo III Kombi

Artur AR 1000, 16 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1998
Volkswagen Polo III Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : doskonała jednostka napędowa polecam wszystkim odrzałowac 3-4 tyś,zł i kupić tego diesla zamiast benzyny
po prostu OK
doskonały silnik mało pali min 3.8l trasa, max 6.5l zima miasto, zimą zaraz po odpaleniu trochę głośny po3-4 kilometrach jest już OK wcześniej jeździłem benzynami i już do nich nie wrócę 1.9 TDI do najlepszy wybór
pracuje bez zarzutu biegi wchodzą miękko i precyzyjnie, uwaga na stan oleju kontrolować w czasie przeglądów
jednym słowem OK, mam wspomaganie, ani zbyt twardy ani zbyt miękki dla mnie w sam raz
lepsza jak w Golfie IV którym wcześniej jeździłem
co ma być pod ręką to jest duża przestrzeń bagażnika mieści się wózek i jeszcze coś (nie dziecko) :)), jakość wykończenia wnętrza mogła by być wyższa a materiały lepsze w zimie czasami słuchać plastiki nudna kolorystyka
kombi więc większa kubatura do grzania i chłodzenia jest klima - daje rade
mam 176 wzrostu, w 3 osoby 2+dziecko więcej nie trzeba
jak zimny i na biegu jałowym trochę głośno w czasie jazdy do 130 uważam że OK,w Golfie przy tej prędkości chyba było głośniej
rewelacja te wyniki Was zaskoczą i zrekompensują pozostałe braki, (sprawdziłem korzystajcie tylko z dobrego paliwa np. VERVA, jest bardziej dynamiczny i mniej pali zimą łatwiejszy rozruch)
kupiłem używany z drugiej ręki francuz lub włoch byłby 3-4 lata młodszy za te pieniądze ale nie żałuje części zamienne w miarę tanie i łatwi dostępne (tarcze , klocki itp.)
pilnować rozrządu olejów w silniku i skrzyni biegów filtrów i będzie OK , kiepskie rozwiązanie odmy w silniku AHU jest plastikowa i lubi pękać , wymiana łatwa koszt zamiennika 60 zł.
jak narazie brak oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,1