Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 2001-2005 (68) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek H.
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto kupione w salonie w 2003 r jestem jego pierwszym właścicielem. Ustawicznie zapala się chec jako potwierdzenie wykrywanych błędów: spalania (EPC) Wydałem już majątek na diagnozy. Albo serwis VW jest beznadziejny, albo samochód, chociaż jeździ. Plastry nakleję na te cholerne ikonki, bo serwis tylko kasuje chec´a i pieniądze ode mnie.po ok 1000 km zapala się znowu a oni nie wiedzą dlaczego, bo niby wszystko jest ok. Zwalają na paliwo,...
~Leszek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Kiepskiej jakości trzeszczące pod ręką plastiki obicia drzwi i chwytów. Szyba (elektrycznie podnoszona) nie chciała zamykać się za pierwszym razem (wracała), nie podoba mi się również jakośc wykończenia tapicerki przy drzwiach, juz w Skodzie Fabi jest dużo ładniej. Zepsutą mam również regulację wysokości położenia pasów bezpieczeństwa, klakson ma zepsuty jeden ton i nadaje się do wymiany
~Mariusz B.
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Na gwarancji zepsuł sie jakis styk i nie było wspomagania kierownicy ale w ciągu godzinki naprawili. Raz , też na gwarancji zaświeciła się kontrolka awarii silnika a potem okazało się że coś tam było nie tak ze światłem stopu a auto awarie tych świateł ma podpięte jako awaria uniemożliwiająca dalszą jazdę (według mnie gruba przesada)
~Mario
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Tu uwaga. Na przeglądach olewają mycie przepustnicy. Zbiera sie tam nagar i zaczyna sie zacierać. Pada potencometr i mamy wydatek około 1200 zł. Lepiej tego dopilonowac. No i te przełączniki po kierownicą wycieraczek i kier. Trzeba wymieniac bo sie wypalają styki.
~Marcin
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Różne czujniki: dwa razy wymieniane z powodu beznadziejnej jakości paliwa na Orlenie (omijam te stacjeszerokim łukiem od 6 lat!); temp.powietrza chłodzenia silnika. Psująca się zapalniczka oraz spryskiwacz tylnej szyby. Popsuła się stacyjka.
~Jacek.
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Coś tam zatrzeszczy zwłaszcza po paru latach, no ,ale w końcu wszyscy się starzejemy.Może troszkę przesadziłem , chociaż nie jestem ogrodnikiem,czepiam sie.Tak naprawdę , to praktycznie co do niego "dokładam´ to .............................ETYLINE
~Jacekolsztyn
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jedyne naprawy jak dotąd, to uszkodzona jakaś uszczelka w okolicach baku i odkręciła się gałka do odkręcania szyby przedniej! Czyli można powiedzieć z czystym sumieniem brak usterek, bo wszystko działa jak w nowym aucie
~Wojciechu
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Generalnie nic sie nie psuje... siatka elastyczna wydechu sie rozsypala, dlugie stanie w garazu poprzedniego wlascicela spowodowalo rose na antenie i spalenie wzmacniacza... ale czy o są usterki?!
~Noname
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Zmorą są Elektryczne podnośniki szyb konkretnie jego plastikowe elementy które łatwo ulegają uszkodzeniu, niestety wymienić należy cały podnośnik.Dużo czytałem o zrywających się linkach sprzęgłą!!
~lukaso171
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Drobiazgi wkurzają ale na szczescie to tyloko drobiazgi. Ciągle sie czepiam tej elektroniki. Jakis bezpiecznik, kontrolka, czujnik temperatury, ale to na prawde nic strasznego.
Volkswagen Polo IV Hatchback