Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 2001-2005 (69) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~majk
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Z przodu super, z tyłu raczej dla 2 osób. Jadąc w dwie osoby, z tyłu mieszczą się dwa rowery bez kół (koła oczywiście odkręcone leżą obok :) Można śmiało wybrać się gdzieś dalej, bez montażu bagażnika rowerowego. Sam bagażnik ok. średnia w segmencie w tamtych latach. Fajnie, że pod nim jest schowane pełnowymiarowe koło, dziś rzadkość :) Ciekawostka, pomimo braku oznaczeń, samochód z 2002 roku ma ISOFIX, fajnie.
~Radek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
dla os. zakjmujących przednie miejsca powierzchnia jest bardzo duża mam 185 cm wzrostu spokojnie sie mieszcze nie przytłacza mnie wielkość, dla os. zajmujących tył po odsunięciu foteli przestrzeń wzrasta nie jest to bwielkość passata ale spokojnie można siedzieć, siedzenia sa bardzo wygodne nawet na dł. odległości.
~obiektywny kierowca choć lubi auta ze sportowym charakterem
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
jak to w małym samochodzie , z tyłu mało miejsca ale idzie przeżyć , z przodu dość dobrze choć przy dłuższych podróżach przestrzeni naprawdę brakuje i podróż staje sie męcząca; dla 5 dorosłych osób lub 4 dorosłe + fotelik dziecka -podróż takim autem to masakra.
~lukaso171
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Bez zarzutów. Nawet podczas wyjazdu na domki postanowilem przespac sie w samochodzie, rozlozylem tylną kanape wyciagnelem siedzenia z tylu i powstala mi niezla \"sypialnia\" bardzo mnie to zdziwilo ze bylo na zajutrz tak wygodnie :)
~kaen
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jeżdzi się nim wygodnie, szczególnie w fotelu kierowcy i posażera,ale i z tyłu jest w nim sporo miejsca.Bagażnik też jest wystarczający jak na ten typ auta i spokojnie można wybierać się VW polo na zakupy jak i na wakacyjne wypady w Polskę.
~gak
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
To raczej auto dla 2 osób - zwł. 3dr jest wygodne. Jak na tę klasę - z przodu jest wystarczająco dużo miejsca. Z tyłu - nie najgorzej, ale już raczej ciasno. Są dziś auta tego segmentu, które mają więcej miejsca z tyłu i większy bagażnik.
~Leszek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jak na swoją klasę jest w porządku. Pozytywnie oceniam pojemność i pakowność bagażnika 270 dm3. Bardzo dobry pomysł to chodniki gumowe przypinane na kołeczkach do podłogi, taka mała rzecz a bardzo wygodna.
~Wojciechu
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
heh no jak ktos po polo oczekuje rozmiarow limuzny to da 2. Z przodu jest okej, z tylu nie wiem nie jechalem ale narzekali :) cos... gdyby chcial duze auto to bym polo nie kupil
~gigantus@go2.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Zależy kto siedzi... Zachwalane fotele kubełkowe dla panów o większych gabarytach - nie wspomnę pań i ich rozłożystych bioder - fotele uwierają w siedzenie....-
~polojeżdziec
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Kierowca ma w miarę dużo miejsca. W oplu astrze II mam zdecydowanie mniej miejsca na prawą nogę. Co do pasażerów-nie wiem zawsze jeżdżę we dwoje.
Volkswagen Polo IV Hatchback