Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 2001-2005 (73) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Na pewno są auta które mimo tej samej wielkości jakościowo są dużo lepiej wykończone np. A klasa ale ich cena jest dużo wieksza. czy warto? dla jednych tak. Ja z mojego Polo jestem bardzo zadowolony za tą sumę nie kupie nic lepszego w swojej klasie, jest bezpieczny i wystarczający można go pokochać i delektować się nim dobry olej i filtry to wszystkie "rzeczy" które trzeba było wymienić! mnie cieszy i zadowala.
~Batory - batory@yahoo.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jakość materiałów wysoko, ale jakośwykonania i niezawodność to lipa! Zupełna pomyłka jeżeli chodzi o tak wysoką cenę. Obecnie uważam, że VW żeruje na opinii z danych lat. Polecam ocenę ratingu VW w stanach na podstawie testów niezawodności/jakości/ceny. W 2003r obniżono do bardzo słaby a model polo potwierdza trafność tej oceny.
~lukaso171
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
w 2002r ten samochod kosztowal 50000tys. Nie mało jak na dosc ubogi w standardzie model Polo ale jednak to co jest, jest wykonane pod niemiecki Ornung. Ogromny minus to serwisy ASO, więc od nie dawna odwiedzam nie autoryzowane serwisy ale czesci kupuje originalne, i nie wychodzi tak drogo.
~Mario
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto bardzo mało traci na wartości.Jeśli mamy auto bezwypadkowe to nie bedzie problemu ze sprzedaniem. Za ta cene mozna mieć znacznie bardziej luksusowe auta które bedą sie mniej psuły. A co do jakości to musze przyznac ze VW poza tym ze nie rdzewieje nadwozie to jest raczej słabo.
~kaen
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Volkswageny nie są tanie i decydując się na tę markę należy wykorzystywać promocję.Ja tak właśnie zrobiłem. Za tą cenę mogłem kupić model innej firmy,ale niestety już wychodzący z rynku- myślę tu o Oplu Corsie.
~majk
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jeżeli samochód jest zadbany do jest ok, choć w porównaniu do Polo III droższy. Fajnie że trzyma cenę. Na początku był drogi i serwis również, dlatego tak mało ich jeździło po Polsce.
~obiektywny kierowca choć lubi auta ze sportowym charakterem
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
jest ok , moim zdaniem auto rzadko sie psuje i jest naprawde na poziomie , a przy tym ładnie sie prezentuje - KONIECZNIE na alufelgach ;)
~Leszek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto jest dość drogie jak za jakość i wyposażenie w nim oferowane. A czy warto tyle zapłacić każy musi ocenić sam. Moim zdaniem ładne i praktyczne.
~Noname
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ceny nie są niskie ale otrzymujemy samochód ze stonowaną stylistyką dobrze wykonany o dość niskiej awaryjności poza małymi drobiazgami!!!
~OggyZMH
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Volkswagen odcina kupony od sławy z dawnych lat. Zdecydowanie za drogi, a płacimy chyba wyłącznie za markę bo napewno nie za jakość i niezawodność.
Volkswagen Polo IV Hatchback