Ocena kierowcy - Volkswagen Polo IV Hatchback

Palec, 8 lat temu
Silnik 1.9 TDI 101KM 74kW
Rok produkcji 2003
Volkswagen Polo IV Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2009 - Oceń swoje auto
Auto jest bardzo oszczędne i tanie w naprawach ja miałem pecha i musiałem wymieniać skrzynie biegów co nie było aż tak bardzo bolesne dla kieszeni ale to bardzo zepsuło bardzo dobre wrażenie jakie zrobiło na mnie POLO.
Z silnikiem nie ma żadnych problemów oleje filtry wymieniane regularnie i wszystko działa nic sie nie psuje wszystko jest ok
Tutaj miałem spory problem skrzynia po prostu stukała jak szalona i musiałem ją naprawić koszt tego wszystkiego to 1500zł i sporo nerwów ale po naprawie jazda tym autem sprawia jeszcze więcej satysfakcji
Jedyne co to wymiana amortyzatorów przy zakupie
Tutaj vw szału nie robi
Ogromnym plusem tego auta jest to że można nim naprawdę dynamicznie i agresywnie pośmigać i przy tym nie płacić kroci za paliwo. Trasa jazda 70-90km 4,5 litra Trasa jazda 140-160 km 6l Miasto normalna jazda 7l Miasto bardzo agresywna jazda 9l
Tutaj wszystko jest ok klimatyzacja robi swoje w lecie a i w zimie szybko sie ciepło robi szkoda tylko że przednia szyba nie jest podgrzewana
Mała pola a ma zadziwiająco dużo miejsca w środku i jest bardzo wygodna po dokupieniu podłokietnika komfort jazdy jest podobny jak w moim poprzednim aucie (ROVER 620 Sedan)
Przy wyższych prędkościach strasznie głośno w aucie
Jak z każdym samochodem jak dbasz tak masz ...
W cenie 10-12 tysięcy auto jak najbardziej wskazane silnik pozwala sobie poszaleć a i jest przy tym bardzo ekonomiczny.
Zacisk na tylnym kole poduszka pod silnikiem wymiana amortyzatorów
Problemy ze skrzynią niezbędna była naprawa wymiana.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 101KM 74kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW