Lista ocen Volkswagen Polo V Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW 2009-2014 (24) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TCZ
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Nie wiem czy to tylko mój ale czasem denetwuje mnie I bieg...nie wchodzi do końca albo haczy trochę:(...mam mieszane uczucia...może musi się torszkę rozpracować? Jeśli macie podobne problemy proszę piszcie...mam nadzieje że to nie tylko w moim egzemplarzu? Czy macie problem z 1 biegiem???
~devil
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
DSG-7 biegowe w miarę płynnie przełącza biegi. Elastyczna - 7 bieg załącza się już przy prędkości ok.60km/h - co oczywiście ma swoje odzwierciedlenie w obniżeniu spalania. Mógłbym się przyczepić do jednej rzeczy a mianowicie-skrzynia reaguje na start z zera z 1-2 sek. opóźnieniem.
~andrej158
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Żadnego problemu, żeby sobie trafić tam, gdzie akurat się chce. Pracuje idealnie a przy okazji bardzo delikatnie i lekko. Autko mam krótko, ale mam nadzieję, że się nie "schrzani" - lepiej już chyba być nie może. W dalszym ciągu skrzynia działa perfekcyjnie!
~Fidry
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Biegi w skrzyni biegów wchodzą płynnie , bez najmniejszych oporów , również lewarek zmiany biegów jest umiejscowiony w ergonomicznym miejscu co sprawia że ciągłe "wajchowanie" nie jest meczące.
~AllanBradley
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Krótkie skoki, doskonale zestrojone. Nic dodać. Za każdą zmianą samochodu jest chwila jaką potrzebuję na \"przyzwyczajenie się\" do innej skrzyni biegów. Tutaj do niczego przyzwyczajać się nie trzeba
~adrian_vw
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Hmmm... 1 wchodzi... 2 i 3 też... 4 i 5 to formalność:) Jak dla mnie to bardzo udana i przyjemna skrzynka. PS: wsteczny też bez zarzutu:P
~minowako
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
JESZCZE NIE JEŹDZIŁEM TAKIM AUTEM, W KTÓRYM Z CHĘCIĄ SIĘGAŁ BYM DO DRĄŻKA ZMIANY BIEGÓW... SKRZYNIA WZOROWA!!!!!!!!!!!!
~Dariusz
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Skrzynia jest poprostu super. Krótkie przełożenia lewarka, precyzyjne wybieranie biegów oraz cicha praca - rewelacja.
~brera
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Skrzynia działa precyzyjnie, ale wodziki muszą się jeszcze ułożyć. Czasem jedynka i wsteczny nie mogą końcowo zaskoczyć
~rafalduraj
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
rewelacja, minimalny opór przy wbijaniu biegów, biegi wchodzą perfekcyjnie i pewnie, skok lewarka króciutki
Volkswagen Polo V Hatchback 5d