Lista ocen Volkswagen Polo V Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW 2009-2014 (23) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adrian_vw
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Zanim kupiłem P czytałem jedną opinię o tym, że dziewczyna pewnego pana na światłach wyłączyła silnik i uruchomiła go ponownie. Po prostu go nie słyszała i myślała, że zgasł. Druga historia. Podczas jazdy i chwalenia się nowym zakupem kumplowi, który na co dzień jeździ starym dieslem z przekreślonym kółkiem dosłownie wyszeptałem: stary, jedziemy teraz jakieś 140 możemy normalnie słuchać radia, a najlepsze jest to, że teraz mnie słyszysz.
~andrej158
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Jak wsiadłem pierwszy raz, i stanąłem na światłach, to miałem wrażenie, że silnik przestał pracować. Teraz już przywykłem, ale żona nie bardzo - kiedyś "zakręciła" rozrusznikiem - znacie ten dźwięk?! Powyżej 3000 obrotów słychać sympatyczne mruczenie. Zmieniłem na dobrze - przy prędkościach powyżej 110 km robi się jednak głośno w kabinie - nie da się poszeptać...
~rafalduraj
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
do 3 tyś obrotów silnika bardzo cicho, powyżej silnik bardziej słyszalny ale nie przeszkadza . przy prędkościach autostradowych 120-160km/h praktycznie nie słyszalny szum powietrza brawa dla konstruktorów nadwozia...
~Michał
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Jest bardzo dobrze wyciszony. Silnik zaczyna być słychać powyżej 3 tyś obr. i pomruk jest przyjemny dla ucha. W przeciwieństwie do ibizy lepiej wyciszono podsufitkę. Zawieszenia nie słychać.
~AllanBradley
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Gdyby nie podniesiona wskazówka obrotomierza, trudno byłoby się zorientować, że silnik pracuje. W modelu 1.2 jest nieco gorzej, ale można się przyzwyczaić, no problem.
~Dariusz
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Autko bardzo ciche, jadąć do 100km/h jest super cicho. Zaczyna się robić głośniej pow. 120 km/h ale nie żeby to było jakoś przesadnie głośno...
~devil
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
do 100km/h cisza w aucie. Ogólnie duży plus za wyciszenie silnika. Przy prędkościach autostradowych nie przeszkadza opływ powietrza.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Jest bardzo cicho, uszczelki w szybach muszą być dobrej jakości bo nic nie szumi nawet przy dużych prędkościach.
~brera
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Samochód jest cichy, silnik wydaje ładny i przyjemny dzwięk przy przyśpieszaniu (buczenie), zawieszenie wyciszone dobrze
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo V Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
6,8
7,6
~ASS
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Co ciekawe jak zdjąłem bat anteny zrobiło sie bardzo cicho. Przy zamontowanej antenie przy 80 km/h wicher świszczy
Volkswagen Polo V Hatchback 5d