Lista ocen Volkswagen Polo V (63) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nqo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Od czasu do czasu po uruchomieniu stacyjki resetuje się odtwarzanie muzyki z karty SD - po prostu powraca do odtwarzania pierwszego albumu w alfabecie. To mnie denerwuje. W POI nawigacji brakuje stacji Statoil.
~Rysiek
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Nic się nie zepsuło, nic nie poluzowało ani nigdzie nie stuka, nie puka i nie trzeszczy. Wkurzają jedynie zbyt długi chlapacze za kołami, które przy większym obciążeniu potrafią niemiło zazgrzytać o asfalt na nierównościach
~Tomek
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Jedna - rozszczelnienie na łączeniu przewodu spryskiwacza tylnego. Niestety sporą część kokpitu trzeba było rozebrać by naprawić łączenie :-)
~Dinn
Hatchback 5d 1.2 TDI-CR DPF 75KM 55kW
Awaria przelacznikow otwierania przednich szyb. Kazdy z przyciskow otwiera dwie szyby jednoczenie. Otwarcie jednej szyby nie jest mozliwe.
~Tomasz Włodarczyk
Hatchback 5d 1.2 60KM 44kW
Dotychczas nie miałem żadnej awarii, auto przetoczyło się te 55 tyś bez problemu. Teraz dopiero zaczyna coś stukać.
~Tomasz
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
48 tys km - nic się nie działo , wymian oleju przy 20 tys i przy 40 tys , wszystko ok, żadnych usterek ani małych ani dużych
~Mk
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Posiadam samochód od nowości i do tej pory wymieniana była jedynie miska olejowa, która została uszkodzona przeze mnie.
~Dariusz
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Po tygodniu odebrania z salonu (pogoda deszczowa) zaczęła parować tylna lewa lampa. Serwis na gwarancji wymienił mi lampę i jest ok.
~barti_tdi
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
W moim egzemplarzu wypadała lampa oświetlenia przedniej części kabiny pasażerskiej, co zostało wymienione na gwarancji.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo V
5,3
6,8
7,6
~TCZ
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Narazie obserwuje...po odbiorze zaparowały oba swiatła i tak było przez tydzień...potem cudownie odparowały