Lista ocen Volkswagen Polo V (84) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Przez 165000, tylko raz problem z obrotami i przeszedł w tryb awaryjny (okazało się, że przytkal się filtr). Chwila w ASO i śmigal, jak nowy. Godny polecenia.
~nemcio
Hatchback 5d 1.2 60KM 44kW
Jak na razie poza potrzebą wymiany łańcucha rozrządu, który mocno nadwyrężył mój domowy budżet koszty utrzymania auta są na rozsądnym poziomie.
~dahar
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
niestety nie jest tak ekonomiczny jak podaje producent - po mieście nie da się zejść poniżej 8,4l/100km , a na trasie poniżej 6,5 l/100km
~minowako
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
TANKOWAŁEM 1 RAZ WIĘC NIE WIEM ILE SPALA.. KUMPEL POSIADA IDENTYCZNY MODEL I JEGO ŚR. SPALANIE WYNOSI 6,9L/100 KM. JAK DLA MNIE JEST OK!
~Arko
Hatchback 5d 1.2 60KM 44kW
spalanie to auto łyka paliwo i wyplowa MIN 8.0 litra na 100km a tak normalnie przy 3 - osobach 9 - 10 litra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~wymagajaca
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
w szoku jestem ze takie male auto potrafi mi tyle spalic paliwa przy silniku 1.4 :((( nawet przy bardzo oszczednej jezdzie, o szaleniu nawet nie ma mowy!!!
~Pawel
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
auto serwisowałem w niemieckim ASO... to kosztuje... ale przez te pięć lat tylko przeglądy i wymiany , żadnej awarii.
~Ksa
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
w miarę tanio, przeglądy co 30 tyś km, tak że jestem dopiero po pierwszym, pali między 5 a 6,7 litra więc nie jest żle
~Artur
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Jestem zaskoczony spalaniem tego auta - nawet w dużych korkach w Warszawie. Polecam wszystkim Volkswagena Polo z instalacją gazową.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo V
5,3
6,8
7,6
~Grex
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Po przejechaniu pierwszych 1300 podobnie jak w przypadku wcześniejszego VW Polo Comfortline, tylko z silnikiem wiele mniejszym, 85 kM.