Lista ocen Volkswagen Polo VI Hatchback 5d (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartolek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Przed zakupem odwiedziłem wiele serwisów. W tej cenie mogłem wybrać Skodę Fabie (która miała gorsze wyciszenie i jakość wykonania wewnątrz), Toyotę Yaris (z bardzo czułym układem sterowania i twardym jak skała plastikiem) albo i20 (z biednym wyposażeniem). W polówce nie czuć tandety pod palcem. Niezwykle wysoka jakość wykonania i w miarę niska cena to powód, dla którego do dziś jestem zadowolony z zakupu i nie żałuję ani grosza.
~Jakub Poloczek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Pare rzeczy mnie irytuje w tym aucie a choćby przekaźnik od wiecieraczek który daje o sobie znać pstryknięciem za każdym razem kiedy wycieraczki zostają włączone. Z racji tego ze silnik generuje wibracje położony telefon potrafi wydawać dźwięk w momencie wkręcania się silnika na wyższe obroty.
~Bratek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Niestety jeden z drozszych aut w segmencie B ale materialy pomimo tego ze we wentrzu w wiekszosci sa twarde sa dobrze spasowane i dobrej jakosci. Asystenci bezpieczenstwa dzialaja dobrze, swiatla LEDowe bajka, system multimedialny super. Jedynie cena za wysoka no ale..
~Kondri6
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Wiadomo, zawsze mogłoby być taniej. Ale biorąc pod uwagę, że wartość leasingu wynosi 106 %, a auto kosztowało 65 tys brutto i w tej cenie dostałem pakiet przeglądów, gwarancję wydłużoną i koła z oponami zimowymi, to jest dobrze.
~Marcin
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Jest bardzo dobrze. Za 75 tys masz sprytne auto miejskie z rasowym automatem wyposażone we wszystko co niezbędne (czujniki zmierzchu, zmroku, Apple Car play, podgrzewania foteli, kamera cofania, Active Info display, itd).
~Luki
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Pomijając zawyżoną dopłatę do klimatronica oraz felg i porównując cena/jakość do konkurencji jest ok. Ocene 5 gwiazdek daje ze wzgledu na warunki finansowania. Wziąłem w kredycie 50/50. Nikt nie daje takiego oprocentowania.
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Bardzo dobre auto za jeszcze sensowne pieniądze. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości - ceny jak za droższy segment B ale za to miejsce w środku i ogólna jakość wykonania powyżej oczekiwań.
~Patryk
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Gdy kupowałem samochód w 2018 roku w salonie wraz z przedłużoną gwarancją oraz pakietem serwisowym na 4 lata zapłaciłem ok. 65 tyś zł. co uznałem za bardzo dobrą cenę. Wersja wyposażenia Comfortline.
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Nie jest to najtańsze auto tego segmentu ale oferuje sporo miejsca i bardzo przyzwoite wyposażenie. Dałbym 4+ bo jednak mogłoby być trochę lepiej - brakuje np kamery cofania (wymaga sporej dopłaty)
~Equ
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Wiadomo, że z Volkswagena się płaci. Ale Polo oferuje naprawdę wiele - asystentów bezpieczeństwa, dużo miejsca, kapitalny silnik, świetne wygłuszenie. Nie żałuję ani złotówki.
Volkswagen Polo VI Hatchback 5d