Lista ocen Volkswagen Polo VI Hatchback 5d (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartolek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Silnik bardzo szybko łapie temperaturę, a więc w zimne dni już po kilku chwilach mamy ciepełko. W przypadku ustawienia nawiewu wyłącznie na przednią szybę samochodzik automatyczne włączy klimatyzację, która pomaga w pozbyciu się zaparowanych szyb.
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Brak nawiewu w drugim rzędzie to największy minus, ale auto bardzo szybko zima się nagrzewa a latem chłodzi wiec tu duży plus. Nie wszystkim przypadnie do gustu umiejscowienie nawiewu w konsoli centralnej ale mi pasuje.
~Luki
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Daje 4 z tego powodu, że za klimatronic musiałem dopłacić 3500zł (na niemieckiej stronie o połowę tańszy choć po skonfigurowaniu całości auto mi wyszło o 10000zl wiecej ) i że nie można dokupić ogrzewanej przedniej szyby.
~tartarini
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
w tym punkcie nie mam zastrzeżeń poza jedną dziwną skłonnością: otóż czasami chcę załączyć tylko nawiew na przednią szybę , a czasami sam załącza klimatyzacje pomimo, że tego nie potrzebowałem....
~Kondri6
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Po 65 tys km zapach stęchlizny po uruchomieniu silnika. Ozonowanie układu klimatyzacji pomogło dopiero za drugim razem. Klima średnio wydajna, auto dość wolno się nagrzewa.
~Marcin
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Mam manualną klimatyzację. Zimą ciężko ustawić nawiew tak aby nie było zimno w stopy a jednocześnie nie było ukropu w samochodzie.
~Equ
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Jest tak, jak powinno być, chociaż wiadomo - auto nie jest duże, łatwo się nagrzewa i później trudno mu tę temperaturę oddać.
~Jakub Poloczek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Nie mam zastrzeżeń jak na razie, dmucha aż miło. Silnik nagrzewa się stosunkowo szybko w zimę będzie to niesamowity atut.
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Brakuje nawiewów z tyłu, ale poza tym klima działa sprawnie :)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo VI Hatchback 5d
6,9
~Damian
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Nieprzyjemny zapach klimatyzacji przed pierwszym czyszczeniem klimatyzacji.
Volkswagen Polo VI Hatchback 5d