Oceny Volkswagen Scirocco III Coupe

Najnowsze oceny Volkswagen Scirocco III Coupe

3,4
~Pabloczenko
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Samochód posiadam od ponad roku. Według mnie największą jego zaletą jest wygląd, który przyciąga wzrok przechodniów. Właściwie na tym jego zalety się chyba kończą. Wysokie spalanie (ok 11 litrów w mieście) przy normalnej jeździe. Drażniące drobne usterki elektryczne. Słabe wyciszenie wnętrza. Ciężko znaleźć model bez przygód blacharskich. Silnik ładnie przyspiesza, ale łańcuch w nim zamontowany jest prawdziwym bublem. Ogólnie polecam osobom...
~Wolfgang7825
Coupe 2.0 TSI 265KM 195kW
Brak napędu na 4 koła chyba boli najbardziej. Autko potrafi zapewnić sporo wrażeń z jazdy, wnętrze klasyczne ale komfortowe, bez udziwnień. Spalanie troszkę gryzie portfel ale nikt chyba nie spodziewa się dużej mocy bez wydatków. Z pozytywnych zaskoczeń dodam jeszcze, że miejsca z tyłu jest więcej niż się może wydawać. 4 osoby wejdą bez problemu.
3,3
~Kuba
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Samochód przyciąga głównie wyglądem. Silnik 1.4 TSI to porażka. Co chwila jakieś usterki aż w końcu niskie ciśnienie na pierwszym cylindrze i potrzebny remont silnika - koszt 10tys zł w nieautoryzowanym serwisie. Silnik paliwożerny. W mieście około 12 litrów, natomiast na trasie przy tempomacie na 90 potrafiło być 5,5l/100km,przy prędkościach autostradowych lepiej nie patrzyć na wskazanie komputera ponieważ potrafi być większe od spalania w...
4,1
~m____u
Coupe 2.0 TSI 265KM 195kW
Takiego auta szukałem! Piękne, zadziwiająco szybkie nie tylko na prostych. Wydech strzela jak ugrzeczniona rajdówka (nie to, co WRX STi, ale jest co posłuchać). Wybaczam mu nawet FWD. Scirocco R - like it
2,6
~aldo
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Jestem mocny zawiedziony, to nie jest auto sportowe to zwykły kompakt w ładniejszej obudowie. na autostradzie dostaje zadyszki przy 200km/h , prowadzenie najwyżej przeciętne! żadna rewelacja! sprzedałem kupiłem nissana 350Z i to jest auto sportowe!! VW się nie popisał.
~kopatshu
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Ogólnie rzecz ujmując wóz jest dobry do przemieszczania się jak i czerpania przyjemności z jazdy.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Scirocco III Coupe
6,6
7,6
~Sławek
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Wspaniałe, wyjątkowe auto budzące uśmiech, gdy się na nie spogląda i emocje przy dynamicznej jeździe. Scirocco trzyma się drogi jak przyklejony.
~Vw
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Fajne auto, negatywne opinie o silniku i jego awaryjności mocno na wyrost, chyba że nie przestrzega się podstawowych zasad użytkowania auta.
~Kyre
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Świetne auto do jazdy codziennej jak i sportowej.Spalanie jak to spalanie zależne od stylu jazdy jednak emocje dostarczone przez samo auto na trybie sport rekompensują każdą złotówkę.
~Foxu
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Super autko. Nadaje sie idealnie dla kogos z zacieciem sportowym, daje duzo frajdy z jazdy. Nic tylko lac do baku i cieszyc sie chwila.
Volkswagen Scirocco III Coupe