Lista ocen Volkswagen Touareg (182)

~korec123
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Wspaniały samochód na polskie drogi! Po Land Cruiserze który bujał się na każdej nierówności i przy 150km/godz było głośno jak w syrence. Wreszcie konfort klasy S.
~Artur
Volkswagen Touareg III
SUV 3.0 V6 SCR TDI 231KM 170kW
szeroki w środku i przestronny chociaż ma mniej schowków niż Golf, Mam zawieszenie pneumatyczne więc w trybie comfort płynie się w nim jak w pontonie.
~Wj
Volkswagen Touareg II
SUV 3.6 V6 FSI BlueMotion 280KM 206kW
MIAŁEM KILKA SAMOCHODÓW ALE TOUREG JEST CHYBA NAJLEPSZY JEŚLI CHODZI O PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY MIAŁEM X6 TRAGEDIA ! AUDI A6 SUPER ALE BRAK PRZEŚWITU MAM TEŻ BMW E92 SUPER BOLID TYLE ,ŻE MAŁY :)
~Beata
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Czasem zdarza się że potrzebuje czasu do namysłu. Chodzi o redukcję biegu. (Skrzynia biegów)
~Criss
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Bardzo dobry samochód! Mam go do roku. Może nie robię nim jakiś kolosalnych przebiegów, ale nie stoi też cały czas w garażu. Kupiłem go w wersji prawie max tzn: climatronik na dwóch strefach, skóra, grzane fotele tył i przód, webasto z pilota, dwa akumulatory, pneumatyczne zawieszenie, DVD podczas jazdy i wiele innych. Obawiałem się usterek zawieszenia i elektroniki - jak się okazało bezpodstawnie. Jazda nim to sama przyjemność. Komfort jest...
~maxel
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Wersja z tym silnikiem to poprostu rewelacja. Pracuje cicho i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów. (Silnik)
~bartek
SUV 4.2 i V8 32V 310KM 228kW
Fajne ciekawe auto z kilkoma nidoskonalosciami ale to przeciez 1sza generacja
~Pm
SUV 4.2 i V8 32V 310KM 228kW
Auto wysokiej klasy posiadające dużo ciekawych rozwiązań. Silnik mocny i chyba najbardziej rozsądny, choć cięzki do dostania. UTrzymanie auta nie jest moze super tanie, ale jak ktos usuwa drobne awarie w swoim zakresie to na akceptowalnym poziomie. Skrzynia chodzi płynnie. Jezeli ktos pisze ze jest cos z nia nie tak to ma prawdopodobnie uszkodzona. Jedynym mankamentem jest jakosc wykonania plastikow w srodku- przyciski sie wycieraja jak w...
~tan
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
więcej mocy byłoby wskazane ale silnik 3.0 jest tylko trochę lepszy a 5.0 to bomba zegarowa ale daje rade wspaniale.2.5 to bezawaryjność i spokojna jazda (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touareg
12,0
24,4
19,1
~Sybyt
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
wszystko by było ok gdyby nie ta krótka jedynka-no cóż to w końcu terenówka (Skrzynia biegów)
Volkswagen Touareg