Oceny Volkswagen Touran I 1.4 TSI 140KM 103kW 2006-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Touran I 1.4 TSI 140KM 103kW 2006-2010

~Jaco
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
bardzo udane auto, mamy trojke dzieci i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni, spory bagażnik, spalanie ok, ergonomia i zawieszenie bez zarzutów, polecam autko, zwłaszcza z silnikiem 1.4 tsi 140koni , najmniej awaryjny silnik z grupy VW jak dla mnie a miałem kilka w swoim zyciu
~Andrzej z Warszawy
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Doskonały, i wielostronny samochód. Przerażenie budzi jedynie brak koła zapasowego (nawet \"dojazdówki\" w wersji 7 osobowej. Jest tylko sprężarka i pianka uszczelniająca. Jest to dobre w przypadku małego gwoździka, ale przy przecięciu opony, w nocy tylko usiąść i płakać.
~Zdenek
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony z VW Tourana. Ten samochód spełnia wszystkie moje oczekiwania dotyczące samochodu rodzinnego. Ogromna przestrzeń jeszcze większy bagażnik. A do tego schowki, uchwyty na napoje stoliczki itp. Nadal jestem zadowolony z samochodu i to bardzo.
~Veers
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Auto było wybierana bardzo pieczołowicie, i spełnia wszystkie moje i mojej rodziny wymagania.
~Jacek , jkeca@wp.pl
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Szukaliśmy z żoną auta rodzinnego, zdecydowaliśmy się na Tourana, wybór trafny.
~Radek00
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Przesiadka z pół-dostawczego Opla Combo to jak wejście w inny świat. Na razie jest fantastycznie (jeśli pominiemy zużycie paliwa).
2,2
~sawasawa11
~jarecki
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
jak na samochód ważący 1,5 tony wydaje mi się minimum jakie musi być, a poza tym super, zwłaszcza w środku na wolnych obrotach praktycznie nie słychać silnika (Silnik)