Oceny Volkswagen Touran I 1.6 FSI 116KM 85kW 2003-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Touran I 1.6 FSI 116KM 85kW 2003-2010

~damiano777@buziaczek.pl
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
Znakomite auto, wreszcie VW pokazał porządny samochód. Sylwetka auta trochę toporna, ale budzi zaufanie. Świetne zawieszenie i skrzynia biegów, fantastyczne fotele przednie. Minus-jedyny silnik, który tak naprawdę pasuje do tego samochodu to 2,0 TDI 136KM-strasznie dużo kosztuje. 1,9TDI 100KM - stara jednostka,owszem mało pali, ale osiągi . przeciętne. Benzyna FSI pozwala obniżyć koszty zakupu auta, ale dużo pali na mieście, i to 98 oktan-ja...
2,7
~marcosss
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
Auto trudne. Silnika FSI to problem z łańcuchem rozrządu - musiałem wymieniać - koszt 2 tys. Wykonanie wnętrza to porażka, jakość materiałów poniżej chińszczyzny. Do tego korozja na tylnej klapie, wysokie spalanie i wyjąca skrzynia, psująca się i głośna klima/wentylacja. Plus to wygoda podróżowania i dobre zawieszenie. Dodam, że za takie autko koncern VW krzyczy sobie w salonie niemal 100tys !
~Przemo
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
Miałem wiele dylematów kupując to auto.Czytałem wiele opinii na temat głownie tego silnika 1,6 FSI. Wiedziałem jedno ze nie chce już diesla i zastanawiałem sie między 1,6FSI a 2,0 FSI. Jeżdżiłem oboma 2,0 jest bardziej dynamicznym silnikiem ale dużo bardziej paliwożernym. Po mieście spaliłem około 12,5 litra na 100 km.Poza tym sami odpowiedzcie sobie na pytanie jak szybko jeżdzicie bo jeśli w przedziale do 170 km na h to 1,6 FSI wam...
3,2
~Wojtek
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
Auto pod względem koncepcji i funkcjonalności rewelacyjne, pod względem kosztów utrzymania i wykonania - tragedia!!!!. Trzymam je tylko dla tego, że warte jest teraz może 14 tyś, a dołożyłem do niego dużo więcej....ech, szkoda gadać a dałem za niego ponad 80 tyś.
3,4
~Andrzej
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
Renoma marki zdecydowanie przewyższa jakość auta pod względem technicznym, pod względem projektu samej koncepcji małego minivana jako wozu wielofunkcyjnego dla rodziny wręcz doskonała. Środek auta rewelacyjny i bardzo dobry jakościowo, nie polecam silników tdi, awaryjne i na paskach (mój ma łańcuch)
~PiotrK@wp.pl
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
zaskakująco dobrze radzi sobie i w mieście - niby duży, ale zwrotny, asilnik TSI łącznie ze skrzynią DSG - rewelacja, a jeśli ktoś powie, że lepiej czuje skrzynię manualną, to znaczy, że nie próbował takiego zestawu
~elmo
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
auto przemyślane, jednak księgowi przegieli pałę z oszczędnością na materiałach wykończeniowych. Złazi gumowa farba z elementów plastikowych, tapicerka bardzo słaba. Auto bardzo wrażlwe na jakość paliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irytuje troche działanie klimatronica.
~Krzysztof VW
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
Rewelacyjne auto, niskie koszty utrzymania, swietnie sie prowadzi, pojemne i bezawaryjne..
~Piotr
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
Rewelacyjne auto, które szczerze polecam. Szczególnie z silnikime 1.6 FSI. (brak problemów jak z dieslem i bez turbo, dwumasy a jeździ lepiej niż MPI)
~zmotoryzowany
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
uwarzam ze smochodzik udany zrobiłem nim troche km. po kraju i fajnie sie sprawdza