Ocena kierowcy - Volkswagen Touran I

bartek@proban.pl, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok produkcji 2005
Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Super autko dla rodzinki 2+1 ! Myślę że 2+2 również zda egzamin...Samochód komfortowy i niezawodny...Wart każdej wydanej złotówki !
Nie wyobrażam sobie lepszego wyboru! Silnik 1,9 plus DSG plus firma w której go zakupiłem... Polecam dla rozsądnych kierowców (rodziców) do bezpiecznego i komfortowego podróżowania.Bezpieczeństwo na wysokim poziomie ABS,ESP 10 poduszek to myślę że w jakimś stopniu jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo rodzinie.Polecam sprzedającego www.tourany.pl 9
Niektórzy użytkownicy sądzą że jest troszkę głośny... Moim zdaniem jest doskonale wyciszony.Do tej pory poruszałem się tylko autami z silnikami benzynowymi i uważam że ten silnik w niczym im nie ustępuje. Rewelacja ! Kupując to auto myślałem że 105 koni to troszkę mało lecz radzi sobie super.Jechałem na urlop załadowany po sam dach,nic to nie przeszkodziło w płynnym wyprzedzaniu. Miałem chęć na wersję 2,0 140 koni ale sprzedawca mi odradził ten silnik,ponoć bardzo awaryjny i o mniejszej żywotności niż poczciwe 1,9. I w tym miejscu muszę polecić firmę w której nabyłem Tourana. Do tej pory nie miałem do czynienia z tak profesjonalnym sprzedawcą samochodów używanych.Przy zakupie czułem się tak jak bym kupował auto w salonie samochodowym.Naprawdę polecam! Dodam że udziela on rocznej gwarancji na samochód.Sam miałem okazję z niej skorzystać bo padło koło dwumasowe... Wiadomo wydatek rzędu 2 do 3 tyś. Lecz w firmie wymieniono na nowe i śmigam dalej :) Jeśli macie pytania jak do niego dotrzeć chętnie pomogę.Piszcie na maila bartek@proban.pl A to jest jego strona www.auto.szwed.pl
DSG !!!! Cudo ! Nie rozumiem obaw co do automatów. Ta skrzynia jest niesamowita ! Płynność , niezawodność i komfort użytkowania to są argumenty które przekonają przyszłych użytkowników.Zdecydowanie polecam !!
Nie jest zbyt miękki ale to właśnie jego zaleta.Wiadomo,trzeba prowadzić z uwagą bo każde zawieszenie da o sobie znać gdy zaliczymy dziurę w tych doskonałych naszych drogach.
Kwestia przyzwyczajenia.Dobry kierowca po pierwszej jeździe intuicyjnie wyczuje auto.Moim zdaniem czujniki cofania są zbędnym wydatkiem. Ja nie mam żadnych negatywnych uwag.
Wszystko na swoim miejscu. Cała masa schowków w podsufitce,podłokietniku,drzwiach,desce rozdzielczej,pod fotelami,podłodze... Sam nie wiem gdzie jeszcze bo kto wie czy znalazłem wszystkie :)
Bez zastrzeżeń. Mam Webasto i to jest wielki plus
Mam 190 cm wzrostu i jest komfortowo ! Również z tyłu jest dużo miejsca.
Już pisałem wcześniej...
wiadomo 1,9 nic dodać nic ująć..... Rewelacja
wiadomo że zawsze mogło by być taniej :))))
do tej pory nic, ale jeśli nawet coś wyskoczy to jakoś mnie to nie przeraża bo wiadomo że coś musi zawsze się zbuntować.Bądźmy realistami, nie ma samochodów bezawaryjnych są tylko mniej lub bardziej awaryjne :) U mnie jak do tej pory ok
no cóż , koło dwumasowe ale to przecież nic nadzwyczajnego jeśli chodzi o normalne użytkowanie samochodu.Polecam gwarancję na zakupiony samochód.Pozwala ona spać troszkę spokojniej :)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 105KM 77kW [l/100km]

6,1