Oceny Volkswagen Touran I 2.0 TDI 170KM 125kW 2004-2010

Najnowsze oceny Volkswagen Touran I 2.0 TDI 170KM 125kW 2004-2010

3,6
~andrzej_tarała
Minivan 2.0 TDI 170KM 125kW
Witam posiadam VW Tourana 2006 rok lift 2,0 16V 170 km kod silnika BMN skrzynia manual 6, auto posiadam rok więc mogę coś powiedzieć auto wygodne i to bardzo silnik przyzwoity moim zdaniem najlepszy do tego auta chodzi mi o KM 170 dają radę ,a co do samego silnika to nie wiem czy ja tak chuj... trafiłam przebieg mały sprawdzałem osobiście czy jest prawdziwy i wszystko ok ,a co do silnika już robiłem głowię padł pompowtrysk nie są to tanie...
~Simplicity
Minivan 2.0 TDI 170KM 125kW
Bardzo funkcjonalne auto, wiele schowków, dobry silnik. Jest to jedyna słuszna jednostka w tym samochodzie. Brak jakichkolwiek problemów z napedem, zawieszenie też wytrzymuje długo, wnętrze zrobione z dobrych materiałów.
~Dominik
Minivan 2.0 TDI 170KM 125kW
Jeździłem wersją przed liftingiem i nie było źle, dlatego zdecydowałem sie na zakup lifta i musze napisać że jest dużo lepiej. Samochód przez cały okres eksploatacji mnie nie zawiódł, silnik super 2,0 tdi 170 KM, zbiera sie fantastycznie, mało pali, nie stwarza żadnych problemów, Auto jest przestronne i wygodne, polecam na dłuższe trasy, wtedy docenia sie walory tego samochodu
~kk
Minivan 2.0 TDI 170KM 125kW
Piękny biały kolor tylko szkoda że nie metalik albo perła, bagażnik to istny kolos 695l, żaden konkurent w tej klasie nie może się pochwalić większym bagażnikiem, do tego czasami przydający się 3 rząd siedzeń.
~JP
Minivan 2.0 TDI 170KM 125kW
Jeździłem włoskim autem, japońskim a teraz niemieckim. Zawsze był to nowy samochód z salonu. Powiedziałem sobie... nigdy więcej włoskiego, nad japońskim może się kiedyś zastanowię natomiast teraz jestem zachwycony. Zapewne nie jest to w pełni obiektywna ocena. Mam Tourana dopiero od 2 miesięcy. Jest to największy samochód jaki miałem. Może za rok napiszę nową ocenę. Jak narazie jest OK!
2,3
~kiz_one
Minivan 2.0 TDI 170KM 125kW
Chetnie sprzedalbym go dzisiaj, ale ze wzgledu na kredyt musze sie jeszcze z tym autem pomeczyc
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I 2.0 TDI 170KM 125kW
7,4
~Paweł
Minivan 2.0 TDI 170KM 125kW
świetne auto dla rodziny, oszczędny, dynamiczny, przestronny miniVan
~Acadaptor
Minivan 2.0 TDI 170KM 125kW
Super autko polecam każdemu i zachęcam przeczytania moich spostrzeżeń!!!
~darek
Zaprzeczenie stwierdzenia, że vw po 1995 zszedł na psy