Ocena kierowcy - Volkswagen Touran I

Rok produkcji 2004
Volkswagen Touran I 2.0 TDI 170KM 125kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : 170KM i 370NM POEZJAAAAAA
Silnik : Rozruch silnika
Super autko polecam każdemu i zachęcam przeczytania moich spostrzeżeń!!!
Silnik jest poprostu wspaniały, Ja mam najbogatszą i najlepszą wersje jak tylko mogła wyjść z salonu i na dodatek mój model jest fabrycznie stuningowane przez firmę VW mianowicie ABT od nowości chodzi mi tutaj o silnik, fabrycznie 136KM, po tuningu dokładnie 168KM i 370NM momentu obrotowego.Oczywiście wszystko jest w papierach VW na całym świecie sam to sprawdzałem podczas przeglądu w salonie Rowiński- Wajdemajer Piaseczno/ k Warszawy. Silnik ciągnie niesamowicie na każdym z biegów nie mam nic do zarzucenia temu autku.
Super precyzyjne i dość krótkie przełożenia. Żadnych problemów
Drogi trzyma się przewspaniale nawet przy prędkościach przekraczających 140km/h, w ogóle nie czuć prędkości tylko słychać miły szum wiatru.
Jak dla mnie nic dodać nic ująć.
Posiadam wersję 7-osobową i trzeba przyznać że te dwa miejsca z tyłu to tylko dla dzieci (frajda niesamowita dla maluchów)lub ewentualnej kruciutkiej podróży, kanapa od podłagi jest uniesiona zaledwie ok.30cm. Poza tym super:)
Spalanie jak dla mnie spoko, w mieaszanej jeździe takiej dość ostrej wychodzi ok 7l/100km, jak jeździłem troszeczkę z lżejszą stopą ale niekiedy oczywiście przycisnąłem to 6l/100km w mieszanej. Co mnie dziwi to po trasie co prawdą jak narazie nie długiej bo ok 60KM wcale nie spalił dużo mniej także ok 6l.
ujdzie...Za dobrego i ładnego z kompletem wszystkich dokumentów od nowości trzeba zapłacić.
Wszystko od nowości w pełnym serwisie VW na prawdziwych stacjach jak się należy i nie ma żadnych problemów! Podstawowa zasada ZAWSZE ROBIĆ WSZYSTKO NA CZAS nic nie odwlekać na później!!!!!!!!!i wszystko jak w zegarku:):)i pełne zadowolenie z samochodu!!!Dbałoś proszę państwa i pedantyzm to podstawa!!!!!!!!!!!!
Jak go kupiłem maiał tylko jeden problem co jest u Touranów normalne to problemy z rozruchem silnika i ciepły i zimny(musiał dwa trzy razy zakręcić i zapalił dopiero) Jest to błąd w komputerze mianowicie złe ustawienie dawki rozruchowej A NIE ŻĄDNE ŚWIECE ŻAROWE!!!!!!!(To dla kupujących ten samochód, żęby jakis cwaniakowaty handlarz bajek wam nie opowiadał)Naprawa 400-600zł cena zależy tylko i wyłącznie od tego ile weźmie za poprawienie błędów w komputerze.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 170KM 125kW [l/100km]

5,9