Oceny Volkswagen Touran III 1.4 TSI 150KM 110kW 2015-2018

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Touran III 1.4 TSI 150KM 110kW 2015-2018

~Flaszkens
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Przesiadka ze Skody Octavii z 2010r do nowego Volkswagena Tourana w wersji HighLine była bezproblemowa. Wręcz konieczna bo 3 dziecko w drodze. W stosunku do starego samochodu to wręcz przeskok o kilka klas. Jakość wykończenia, komfort, możliwości technologiczne sprawiają że jazda tym samochodem to czysta przyjemność. Inna pozycja za kierownicą - wyższa , bardziej naturalna sprawia że w ogóle się męczę za kółkiem, a wsiadanie i wysiadanie jest...
3,7
~kd
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Jedna choć kluczowa wada nie pozwala mi auta polecić- 3x naprawiana DSG i znowu zaczyna szwankować. Po drodze 2x wymieniany reflektor led. Skończyła się gwarancja i chyba czas się pożegnać. Poza tym auto naprawdę fajne, przestronne i bardzo wygodne.
~Wolfgang
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Kompaktowe rozmiary a w środku przepastne wnętrze !Przesiadłem się z Renault Scenic II generacji i przeskok jest oczywiście nie do opisania. Ogromna ilosc miejsca zarówno w drugim rzędzie jak i w bagażniku.
~Wojteklubiauta
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Długo szukałem następcy mojej KIA CEED, Musiał być duży, bardzo wygodny, ergonomiczny ale jednocześnie miał nie rzucać się w oczy, miał być wygodny w parkowaniu w mieście. Miał być do wszystkiego - czyli być reprezentacyjny ale jednocześnie rodzinny. Raz miał rozwieźć ziemniaki dla rodziny a innym razem miał być pojazdem reprezentacyjnym do przewiezienia ważnej osoby. Nie mówiąc o tym, że miał też wozić rodzinę... i wiecie co? Sprawdza się w...
~tvh@onet.pl
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Auto b. dobrze się sprawuje.Bałem się o silnik .Bo poprzednie z nimi problemy odrzucały od zakupów.Auto sztywne ,stabilne ,dobrze się prowadzi. Jedyna wada to przy ustawieniu pokrętła świateł na Auto tak na prawdę nie wiadomo czy mam dzienne czy drogowe.To powinno być gdzieś na tablicy pokazane.
~luka
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Wersja High Line Świetnie wykonany, klasyczna stylistyka ale bardzo miła dla oka i w dotyku , dużo miejsca szczególnie odczuwalne w drugim rzędzie, fotele drugiego rzędu regulowane nachylenie oparcia, przesuwane, duży bagażnik. Bardzo dobry silnik - mam nadzieje że nie będzie z czasem kłopotliwy.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran III 1.4 TSI 150KM 110kW
~Bartosz
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Wygodny rodzinny samochód. Bardzo pojemny i komfortowy
2,8
~Grzegorz
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Niestety dałem się ponieść sile reklamy. Jest to mój pierwszy i zarazem ostatni Volkswagen.
~tomasz_urbanowicz
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Zakup rok temu .27 tys przebiegu. Bezawaryjne warte zachodu .Jako Tvh@onet.pl oceniłem je ledwo po zakupie (3tyś przebiegu)
~Tomasz
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Super Autko .Wyposażenie Confortable -wystarczające do życia.Dla mnie akurat Nie zamało nie za dużo.