Lista ocen Volkswagen Vento (156) - Silnik

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rado
Sedan 2.0 115KM 85kW
dynamiczny i pozwalający na szaleństwo na drodze w końcu jest to amerykańska wersja Jetty III ze wzmocniony silnikiem
~misiek@fayer.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Spoko bryka,mało awaryjna, dużo miejsca z tyłu i w bagażniku ogulnie jestem zadowolony po 3-latach eksploatacji .
~tomala@poczta.ats.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
bez rewelacji ale jak na jednopunktowy nie jest zle, wypada znacznie lepiej od aut innych marek tej samej klasy
~Andrzej.Chechlinski@doskomp.loldz.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Po 164 tysiącach na trasie przy 90 km/h pali mi 6/100 km. Jak na 10 letnie auto z silnikiem 1,8 to bardzo mało!!
~Wulw
Sedan 2.0 115KM 85kW
Mocny silnik i zarazem oszczędny, brak jakichkolwiek oznak starzenia się czy usterek pomimo takiego przebiegu
~VWajnert
Sedan 1.8 75KM 55kW
Za słaby jak na takie auto - posiadałem wersję 75 KM :/ poza tym ok - przez niecały rok żadnej awari
~Patryk
Sedan 1.6 75KM 55kW
Silnik ogolnie dobry jezdze osiem miesiecy i jeszcze nie bylo zeby nieodpalil czy wiekszych awari
~666zachar@wp.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
mam od niedawna ten wozek i jestem zachwycony.ma to co trzeba jak na faceta przystalo.
~Maras8448
Sedan 1.8 90KM 66kW
Silnik niezwykle wytrzymały, wytrzymuje śmiało 400-500tys, na dodatek 1,8L jest idealny do zagazowania.

Usterki Volkswagen Vento

Volkswagen Vento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~smierc
Sedan 2.0 115KM 85kW
z przodu jest ciho ale z tylu pry 100 km/h jest ciho ale powyzej 140 km/h jest okropnie