Oceny Volkswagen Vento 1.6 101KM 74kW 1994-1998

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Vento 1.6 101KM 74kW 1994-1998

~Bibi
Sedan 1.6 101KM 74kW
jestem z tego auta bardzo ale to bardzo zadowolony...nic mi sie jeszcze nie zepsuło...i mam nadzieje że tak będzie cały czas...silnik jak na ta masę jest bardzo zrywny,mocny i w dodatku ekonomiczny...jest to fura moich marzeń... pozdriowionka dla miłośników vento!!! .
2,4
~kuba
Sedan 1.6 101KM 74kW
auto przereklamowane , przesiadłem sie z Japończyka jestem strasznie zawiedziony , być może jest to samochód dla młodych ludzi ,lubiących zabawę z zmianami modami , jako zwykły rodzinny samochód przegrywa , i nigdy więcej vw odradzam , pod każdym względem przegrywa , nawet jeżeli chodzi o koszt części ,nie biorę pod uwagę jakiś tam zamienników .OGÓLNIE TO MIT TANIEGO I FAJNEGO SAMOCHODU
~Zdziś
Sedan 1.6 101KM 74kW
Autko naprawdę super, mam je od 2 lat i jeszcze mnie nie zawiodło. Pojemność bagażnika jest rewelacyjna. Moc 74 kW - wystarczająca, chociaż przy pełnym obciążeniu przydałoby się jeszcze więcej mocy. Średnio zużywa ok. 8 litrów/100 km. W trasie (pełne obciążenie) 6,4 l/100. Klimatyzacja ręczna ale działa super. Jestem z niego bardzo zadowolony.
3,5
~ZIBI
Sedan 1.6 101KM 74kW
Dobre autko.JEST TO JUŻ MOJE 6 - TE Z KOLEI AUTO. W RANKIGU WŚROD TYCH KTÓRE MIAŁEM STAWIAM JE NAWET PRZED AUDI 80,B3,POJ,1800.bIORAC POD UWAGĘ IDENTYCZNY PRZEBIEG I WIEK , TO STWIERDZAM ZE MNIEJ ZAWODNE VENTO
2,4
~Tata
Sedan 1.6 101KM 74kW
vw jest przereklamowany drogi awaryjny , jeżeli jezdziłeś japonczykami niepolecam wielkie rozczarowanie