Ocena kierowcy - Volkswagen Vento

adelajda135@wp.pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1995
Volkswagen Vento 1.8 90KM 66kW 1991-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : na 66kw do bardzo dobrze sobie radzi ,chociaż w swoim samochodzie mam podniesioną moc ale do normalnej eksploatacji to wystarcza.
Układ elektryczny : kontrolka ABS i instalacja elektryczna
na samochód 13 lat i cenę jest to złoty środek do sprawenego poruszania się i taniej ekspolatacji przy obecnych cennach części innych marek na każdym szrocie pełen dostęp każdych części do tego modelu.
silnikpracuje bardzo dobrze bez roblemu jedzie 200 km/h przy standardowej mocy 66 kw ,bardzo podatny na tuning.
bardzo dobra miałem problem z czwartym biegiem po przesmarowaniu mechanizmu wchodzi bez problemu.
bardzo dobry na naszych drogach chociarz przy agresywnej jeżdzie mocno się przechyla na zakrętach przy seryjnym zawieszeniu.
z przodu idealna ,trochę gorsza do tyl przez bagażnik.
idealna wszystko na swoim miejscu intuicyjnie trafiamy w przełączniki ,bagażnik 500 litrów bez komentarz samochód z 1995r.
idealna posiadam klimę odparowanie szyb przy użyciu klimy zima to chwila ,a ogrzewanie super wydajne ,dwa razy do roku odgrzybiaim klimę i zmieniam filtr kaminowy najważniejsze zdrowie,ale nie mam żadnych problemów.
przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu bardzo dobra ,trochę gożej z tyłu.
dosy dobre ale przy 120 km/h robi się głosno.
na trasie przy 90km/h spala mi ok.6 litrów na 100 km,srednio ok.8,5 litra zima po mieście poli 11-12 litrów przy częstych postojach i uruchamianiach silnika.
jeżeliy trafimy model w dobryn stanie technicznym nie musi byc bezwypadkowy tylko żeby był prawidłowo zrobiony to jest super wybór polecam.
wszystkie drobiazgi w tym aucie bez żadnego broblemu.
zapalająca się kontrolka ABS coś z instalacja elektryczną jak mam spadek napięcia włącza się okntrola ABS nie działa po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu może zgasnąc ,ale może się polic i po osiągnięciu 30 km/h gaśnie.Komputer pokazuje błąd czyjnika ABS w tylnum lewym kole,po skasowaniu błędu komuterem jest spokuj około 3-4 miesięcy po tym okresie problem wraca znowu kasuje.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 90KM 66kW [l/100km]

11,0