Oceny Volkswagen Vento 2.0 115KM 85kW 1991-1998

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Vento 2.0 115KM 85kW 1991-1998

~Wulw
Sedan 2.0 115KM 85kW
Bardzo dobry samochód polecam zarówno dla osób ceniących moc jak i dla myślących o komforcie oraz z małą rodziną czyt 1-2 dzieci,bagażnik mega 500 l dużo miejsca w środku.Posiadam wersje z klimatyzacją i pełną elektryką więc namiastka luksusu jest.
4,1
~darekszybki2@wp.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Chociaż samochód mam 15 letni(plusem jest to że wszystko sam zrobię ), to nie zamieniłbym się na jakiegoś, kilku letniego fiata,opla,toyotę czy też hondę, nie obrażając fanów innych marek.Pali w normie,wygodny,ciepły,części eksploatacyjne tanie,i wygląd ma ciekawy oraz co najważniejsze ,wystarczy o Vento dbać a nigdy cię niezawiedzie.
~BODZIO.8@NEOSTRADA.PL
Sedan 2.0 115KM 85kW
w tym segmencie to b.dobry samochód prowadzisie super spalanie z gazem ekonomiczne,szybka jazda na dl.dystansach nie meczy go w ogóle.silnik mocny ale....sa mocniejsze!NIE NARZEKAM I NIE DAM ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEĆ!OGÓLNIE VW TOEKSTRA WOZKI.FORDY OPLE ODPADAJA.
~gawlik10@wp.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Samochodzik jes po prostu boski !! Mam go od nowosci i mimo 10 lat eksploatacji jeszcze mnie nie zawiodl. 115 KM to nie jakas rakieta ale i tak moge sie poscigac :D. Duzy bagaznik, duze wnetrze i ladnie wykonczony stylistycznie. Nie chcialbym go zamienic na nic innego. prowadzi sie niesamowicie. Samochod bardzo wdziecznie poddajacy sie przerobka tuningowym, Bardzo duzo czesci zewnetrznych pasuje od Golfa III a jak wiadomo do Golfa na rynku...
2,9
~smierc
Sedan 2.0 115KM 85kW
caly czas bylo ok ale lata leca i samochod sie stazeje ostatnio siadlo sprzeglo i okropnie zardzewial
~payda10@wp.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
niezłe autko w tej klasie przestronne i wygodne a zarazem pakowny bagażnik ładna sylwetka

Usterki Volkswagen Vento

Volkswagen Vento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,1
~zqubaniec
Sedan 2.0 115KM 85kW
Wygodny i dość ładnie wygląda, ale awaryjny i żadnej frajdy z jazdy (prowadzenia).
~tomasz.chojnowski@vp.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Auto do normalnej codziennej jazdy moze nie limuzyna ale w tym roczniku i przy cenie za jaka zostal kupiony dla mnie super.Choc ma iswoje wady(nieznaczne i w sumie nieodczuwalne)
~Thietmar
Sedan 2.0 115KM 85kW
no coz... zawsze chcialem miec ventke... jest super samochod!
~Rado
Sedan 2.0 115KM 85kW
ogólnie jestem zadowolony z samochodu oby tak dalej!!!!!!!!!