Lista ocen Volvo 340 (114)

~ArekW
Sedan 1.7 80KM 59kW
Ogolnie bardzo dobry ale trzeba uwazac na podloge bo jak rdza zlapie to sporo zezre.
~volvo/
Sedan 1.4 68KM 50kW
Super samochod dla kazdego. Pojemny, BEZPIECZNY, praktycznie bezawaryjny. Na benzynie leci jak rakieta, ale sporo przy tym spala, cos kosztem czegos :) Na gazie troce slabszy, ale jak sie dobrze ustawi to tez sie dobrze kula. Nastepny samochod jaki kupie bedzie tej samej marki. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy 340 :-)
~kkornas@ahoj.pl
Sedan 1.7 80KM 59kW
To jeden z tych samochodow ktore maja dusze i moc. Najbardziej lubie zdziwione spojrzenia lysoglowych w Oplach i Volkswagenach jak im odjezdzam czym co uwazaja za "padline".
~Patryk Kałużny
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Po wymianie oleju w skrzyni - żadnych problemów. Chodzi cicho i precyzyjnie. (Skrzynia biegów)
~markus78@tlen.pl
Hatchback 1.6 Diesel 54KM 40kW
Duży, komfortowy i bezpieczny samochód za niewielkie pieniądze. Nic dodać, nic ująć. Ze względu na wiek trzeba liczyć się z wizytami w warsztacie ale ceny napraw są niewygórowane a i do warsztatu nie zagląda się zbyt często.
3,6
~radekgra@wp.pl
Sedan 1.4 68KM 50kW
Na razie nie moge uogolniac.Milo miec volvo.Naprawde w srodku jest OK.Nic nie zniszczone.Widac trwalosc i solidnosc uzytych materialow
~eddie
Sedan 1.4 70KM 51kW
przez wiele lat auto sluzylo mi rewelacyjnie i niezawodnie, przezylem w nim kilka mocnych stluczek i wyszedlem bez szwanku, kupiona 440 nie jest juz tak pewna
~lukaszwizna@wp.pl
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
Samochód jest jak każdy widzi.Jakoby że auto powstało ponat 15lat temu to jest naprawde dobry niezawodny wóz.Mam Volvo od nowości i jeszcze nigdy nie zawiódł mnie na drodze.Ale jak trzeba to też potrafi"wykrzesać"mocy w sprincie.....hehe
~gld@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 68KM 50kW
Auto niezawodne,niezniszczalne, niewymagające. Średnica skrętu mniejsza niż w Fiacie Cienkim. Ma "dusze". Wszystkie przejazdy wydają się za krótkie. Amortyzatory są od nowości, sprawdzane i do 150 tyś. powinny dociągnąć.
~kdziadek@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
mój komentarz to tylko to że samochody owej marki są do nie zdarcia jeśli ktoś posiada zbędną poduszkę pod silnik od strony tylniej czyli sprzęgła i wał to chętnie odkupię nie wiem jak długo wytrzymają moje regeneracje