Ocena kierowcy - Volvo 340 Sedan

Piotr J.St.Wola, 18 lat temu
Rok produkcji 1983
Volvo 340 Sedan 1.4 63KM 46kW 1982-1985 - Oceń swoje auto
poprostu super auto!!
jak na te parametry duza elastycznosc i kultura pracy.
jesli chodzi o moja skrzynke to dziala bardzo topornie,szczegolnie w zimie gdy olej a skrzyni jest gesty,wkladanie IIbiegu jest szczegolnie klopotliwe
swietnie sie prowadzi,szczegolnie jest to odczuwalne w zimie,zacheca do slajdowania nawet na letnich oponach!
dobrze widac wszystko z przodu,z tylem gorzej ,ale duze orginalne lusterka nadrabiaja.
wszystko pod reka!!!
zawsze cieplo!!!nic nigdy nie paruje
z przodu jest bardzo duzo miejsca,tyl gorzej wypada.
ma 22lata,ale jest przyzwoicie,nawet na dlugich trasach,plastiki tylko trzeszcza,no i zawieszenie na naszych "swietnych"drogach.
miasto 10 normalnie/14l w zimie,trasa 9/10l ,wszystko w normie,filtr oleju 20pln,swiece 30pln,regulacja zaworow25pln.chyba ze cos sie z konczy to wtedy jest naprawa odczuwalna dla kieszeni.
kupilem go rok temu,zrobilem 20000km,a dalem za nie go 2600zl,zalozylem gaz,zrobilem pare rzeczy,nie wyobrzam sobie innego auta,bardzo bym chcial kiedys miec nowsze volvo!
podla mi np.blokada drzwi lewych,po za tym drobiazgi...raczej nic.rdza jak na ten wiek to nie problem,a udalo mi sie kupic zadbane auto-nie katowane
duzym problemem byl wal napedowy,ale glownie z nie wiedzy bo wymienialem poduszki pod silnikiem,na nie orginalne!! martwi mnie tez duzy luz w ukladzie napedowym,gdzies na wale.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 63KM 46kW [l/100km]

10,1