Oceny Volvo 340 Sedan

Volvo 340 Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo 340 Sedan

~ZO
Volvo 340
To była wersja 343 L produkowana bodajże w Belgii. Ech, uwielbiałem ten samochód. Mimo, że sprzedałem (a ściślej oddałem ;)) go już 4 lata temu, nadal bardzo ciepło go wspominam. Wiele zalet samochodu doceniłem zresztą dopiero teraz, kupując coś z segmentu C. Olbrzymi bagażnik, bardzo duża odległość pomiędzy przednimi siedzeniami a tylną klapą (jak w kombi segmentu C), bardzo wygodne przednie fotele z olbrzymią ilością miejsca na nogi,...
Sedan 1.4 63KM 46kW
Volvo 340
W sumie kupiony za grosze samochód(1 tys.). Bardzo zaniedbany przez poprzedniego własciciela - długo stał na klockach. Drugi tysiąc wsadziłem (wał, regulacja zapłonu, wymiana olejów, wszelakich płynów, regulacja gaxnika, wymiana rury wydechowej i parę drobiazgów) i samochód jest naprawdę niezawodny. Źle wygląda bo go żre rdza i to bardzo - ale ma 20 latek przecież!!. Mimo słabego silnika i 4 biegów samochód jest na tyle dynamiczny, ze nie jest...
Sedan 1.4 63KM 46kW
Volvo 340
Samochód bardzo solidny i wygodny. Nie jest demonem szybkości, ale to maszyna dla spokojnych kierowców. Niemal zero rdzy (tylko przy dole tylnej szyby), podwozie bardzo solidnie ocynkowane, nic się nie dzieje (auto garażowane). Sylwetkę chyba trzeba lubić, charakterystyczna, dla mojego oka miła, choć zmieniłbym nieco przód - grilla i lampy. Mam auto z roku 1990 szkoda że wprowadzono jedynie kosmetyczne poprawki w wyglądzie w stosunku do...
Volvo 340
dokładnie to tak kupiłem model 343 z 1976 roku jeździłem 4 lata i byłem zachwycony jak rdza go zjadła niestety poszedł na złom ale ja kupiłem 340 z roku 1988 wywaliłem 1,6 diesla i zainstalowałem benzynę 1,4 zostawioną z poprzednika i ju jeżdżę 6 lat
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
Volvo 340
mój komentarz to tylko to że samochody owej marki są do nie zdarcia jeśli ktoś posiada zbędną poduszkę pod silnik od strony tylniej czyli sprzęgła i wał to chętnie odkupię nie wiem jak długo wytrzymają moje regeneracje
~Kamil
Volvo 340
autko jest naprawde super ojciec ma reno lagune 2 i odwiedza nieraz mechaników oni mówia ze to normalka ze w takich autkach cos sie psuje bo jest napchane elektroniki itd itp ja niemam tego problemu w moim aucie sie nic niemoze zepsuc bo niema sie co psuc chyba ze klamka od dzwi :))) rozrząd samoregulujący sie wrzystko czikiti
~Arczi
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
Volvo 340
jak dla mnie to nie ma lebszego auta, z tych lat, audi,bmw,mercedesy - moga sie schowac, przy volvo 340. niestety juz nie jerzdze tym autkiem-(nie dlatego ze sie rozsypal) ale szukam drugiego na chodzie.
~bishop
Sedan 1.7 80KM 59kW
Volvo 340
Auto przestarzale, odradzam zakupu z silnikami renaulta z wyjatkiem diesla. Najlepszym rozwiazaniem jest kupno z oryginalnym silnikiem volvo, czyli 2.0 ale to juz bylo 360. Nadwozie z 87´ nie mialo juz sztywnosci, skrzypialy plastiki w srodku. Rdza byla w paru miejscach: krawedzie bagaznika (pod uszczelka), progi, wszechobecne byly purchle.
~340 DL Bydgoszcz [email protected]
Sedan 1.4 71KM 52kW
Volvo 340
Jako pierwszy samochód jest naprawdę SUPER!!! Obiektywnie jest tylko trochę lepszy od chodzenia na piechotę i nie da się w nim zmoknąć. To ile trzeba będzie przy nim zrobić zależy od poprzednich właścicieli.
~volvo/
Sedan 1.4 68KM 50kW
Volvo 340
Super samochod dla kazdego. Pojemny, BEZPIECZNY, praktycznie bezawaryjny. Na benzynie leci jak rakieta, ale sporo przy tym spala, cos kosztem czegos :) Na gazie troce slabszy, ale jak sie dobrze ustawi to tez sie dobrze kula. Nastepny samochod jaki kupie bedzie tej samej marki. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy 340 :-)