Ocena kierowcy - Volvo 440

ohre@wp.pl, 21 lat temu
Rok produkcji 1992
Volvo 440 1.7 90KM 66kW 1988-1993 - Oceń swoje auto
Mimo pewnych niedoskonałości które dla mnie nie mają prawie znaczenia oceniam że jest to idealne auto w połączeniu z LPG ten zakup to strzał w dziesiątke. Ceny części wbrew opiniom nie są znacznie droższe od innych aut , fakt że części używanych jest mniej i to może być jedyny problem. Za to są to jedne z najmniej kradzionych samochodów!!!
Gdyby nie nierówna praca na niskich obr(pewnie do ustawienia bo sonda pokazuje na LPG błą) to byłby ideał-elastyczność moc bdb.
Po prostu dobra skrzynia
Bardzo mocna strona tego auta jakby przeczył zasadom fizyki -nie czuć hamowania i zakrętów prowadzi się wzorowo szczególnie pokonywanie zakrętów bez jakiegokolwiek bujania i pochylania.no i naszczęście nie jest za mięki.
Było by bdb gdyby nie " w tym miejscu "szeroki słupek przedni.
Dla mnie doskonale usytuowane nie za bogate wyposażenie.
Szczególnie "szybkie" i wydajne ogrzewanie ułatwia życie szczególnie na krótkich odcinkach w zime-tak szybkiego nie miałem
Z tyłu ciężko prowadzić a z przodu siedzi się pomimo "głębokiej" zabudowy fantastycznie
Wiadomo trzeszczące tapicerki pólki itp . Ale w czasie jazdy po równm z zamkniętymi oknami mam wrażęnie odizolowania od świata zewnętrznego nawet przy 170km/h
Dla mnie nie ma to znaczenia bo mam LPG!!!!!!!! polecam bo autko lubi sobie golnąć. Na LPG za 100km w mieście płacę 12-13 PLN !!
Uwzględniając cena jaką ja zapłaciłem a nie giełdową znowu bdb
Mimo wskazań błędu na testerze sondy i czujnika przepustnicy jeżdzi O.K
Wymiana sprzęgła i amorów tył po 170 kkm to normalka a poza tym nic.
Volvo 440