Ocena kierowcy - Volvo 440

sesot [Kraków] Volvo 440 2.0i (LPG), 19 lat temu
Rok produkcji 1995
Volvo 440 2.0 110KM 81kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Konfrt jazdy doskonały. Zużycie paliwa Trochę duże. Cena częsci niska - jak na Volvo. (Klocki ham - 40 pln, linka ręcznego 25 PLN x 2, gałka ukł. kier 50 PLN)
Jak na 2.0i to trochę mało mocy, ale to wkońcu 95 rok i auto jest dużo. 4 to obiektywna ocena. Niestety padł mi alernator :( a sinik krokowy był do czyszczenia (przy 160 000) Nie jest więc żle.
Jak na 9 lenie auto chodz wybornie!!! Jak w nowym OPLU!!!
Autko Bardzo dobrze trzyma się drogi. Jedyny mankament to niskie zawieszenie. Trzeba uważać na wiejskich drogach :)
Boki przód Bardzo dobrze. Troszkę małe lusterka ale przy dobrym ustawieniu i lekkiej wprawie nie sprawiają problemów. Tył. Dostateczne. :( Widoczność przez tylną szybę jakby "pod skosem" w górę Mała szansa na zauważenie 1 m przeszkód stojących tuż za autem.
S80 to to nie jest ale Prezentuję się całkiem ładnie.
KLIMA TO PODSTAWA. Szyber dach też robi swoje!
Nie wiem jak inni ale ja przesiadłem sie z VW Polo z 2000r. i muszę powiedzieć ze w Volvo jest BARDZO Dużo miejsca!!
Jest bardzo przytulnie. Ale kulutra pracy silnika jest sprawą dyskusyjną. Silnik trochę słychać ale ja to lubie. Przy prędkości 120 - 140 Nie słychć szumu wiatru itp. W aucie jest przyjemnie.
hm... kupiłem auto z przebiegiem 160 000 Wymieniłem swiece, kable, gałkę ukł. kierowniczego, hamulce tylnie., ręczny. Czysciłem silnik krokowy i Musiałem kupic nowy alternator. Trochę wydatków było ale jak na 9 lenie auto to chyba normalne. Paliwo. przy silniku 2.0i w mieście [Kraków] bierze ok 10,5 l benzyny - (13,5 LPG) Poza miastem 9l PLG. Benzyny ok 7 - 8l / 100 km. Przy 150 - 170 9,5l /100 km
Auto wyszło mnie 12 000 z naprawami. Ma 9 lat i 160 000 km (sprowadzony z Niemiec). To chyba nie zła cena.
No cóż. Nie wiem. Dopiero kupiłem auto i miałem kilka wydatków. Narazie jest OK. Ale wydaje mi sie ze na 9 lat i 160 000 km to nie jest calkiem nieźle.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 110KM 81kW [l/100km]

10,2