Ocena kierowcy - Volvo 460

jacol, 17 lat temu
Silnik 1.9 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Volvo 460 1.9 TD 90KM 66kW 1994-1996 - Oceń swoje auto
Jestem miłosnikiem Volvo,ponieważ mam 4xx są osoby które twierdza że do prawdziwego "szweda" jest daleko...jestem zadowolony z auta
To jest mój 2 diesel, miałem forda, zdecydowanie ten renault ;) jest dobry
Skrzynia biegów pracuje REWELACUJNIE,biegi "wchodza" precyzyjnie,
tu jest już przecietnie,auto jest po wymianie amortyzatorów, polecam dodac troche pieniedzy i kupic dardzo dobre amortyzatory, zawieszenie jest zdecydowanie przecietne
mam 194 cm wzrostu i jestem zadowolony z miejsca za kierownica, no może podłokietnik jest troche "za niski" generalnie dobrze z +
latem jest dobrze mam wersje z el. dachem, zimą silnik potrzebuje około 5-7 minut i w kabinie jest już przyjemnie, polecam jednak przy kupnie "upolować" wersje z klimatyzacja...
wygodnie, miejsca jest dosyć
Jak na auto z 1994 roku jest dobrze
Auto pali bardzo mało,polecam diesla dla każdego kto chce odrobinę oszczedzić na kosztach paliwa Auto pali około 5,5 do 6 litów oleju napędowego Polecam serwisować samchód w jednej stacji lub mechanika, koszty przez 3 lata są "średnie" dostępność częsci jest średnia - wiadomo to nie fiat :) średnia tzn trzeba czasem szukać elementu kilka dni,lub czekać na część Polecam też allegro
Auto kupiłem za prawie 15.000zł teraz jest warte może z 7.000 pewnie mniej. Dbam o samochód jak mogę Czasem myśle że pora już na V40 lub V70, Kupując nowe auto oczywiście będzie to Volvo polecam diesla - warto !
czasem nie wneriwa ;)ale go kocham i jest ok!
Przez 3 lata miałem tylko: awarię wspomagania - wyciek z układu Oczywiście reszta jak zawsze,opny,klocki,filtry,

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 90KM 66kW [l/100km]

5,4