Szukaj

Dane techniczne Volvo 460 – wybierz silnik

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
4405 mm
Szerokość
1678 mm
Wysokość
1379 mm
Rozstaw osi
2503 mm
Rozstaw kół - przód
1416 mm
Rozstaw kół - tył
1426 mm
Zwis przedni
906 mm
Zwis tylny
996 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
980 mm
Długość siedziska przedniego
569 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
955 mm
Długość siedziska tylnego
474 mm
Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1394 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1376 mm

Wymiary bagażnika

Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)
948 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
453 l
Długość do oparcia tylnej kanapy
1002 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Volvo 460

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Volvo 460
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Volvo 460