Ocena kierowcy - Volvo 850 Sedan

tomek , 14 lat temu
Silnik 2.5 TDI 140KM 103kW
Rok produkcji 1996
Volvo 850 Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW 1995-1997 - Oceń swoje auto
Karoseria : mimo prawie 14 lat karoseria jest w wspaniałym stanie zero rdzy , lakier ma świeżą barwę
volvo to auto z duszą. mam ten model dwa lata i przejechałem nim 90 tyś km . nigdy nie zawiodło mnie w drodze . przejechałem nim cała Skandynawię, nigdy mnie nie zawiodłó w drodze. Miałem parę innych aut prod. niemieckiej , japońskiej... ale volvo 850 , to klasa sama w swojej klasie. przez 90 tyś wym : dwa wahacze z przodu , lizaki z tyłu , poduchy od amortyzator. przód, rozrusznik, przeguby, łóżyska tył , auto mimo tak gigantycznego przebiegu jest w doskonałym stanie. polecam fanom tej marki ten model , a niewtajemniczonym proponuje auta niemieckie itp \"volvo..... , bo nigdy nie wiesz co się stanie za tym zakrętem\"

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TDI 140KM 103kW [l/100km]

8,2