Ocena kierowcy - Volvo C30 Hatchback 3d

klemi, 16 lat temu
Rok produkcji 2006
Volvo C30 Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Inne : wszystko :)
Jak dla mnie super auto, nie ma na co narzekać, jedynie na to, że za wszystkie dodatki (nawet te podstawowe) każą sobie dopłacać ;) Autko ekonomiczne, mimo to, jak dla mnie całkiem szybkie, z klasą, a do tego bardzo bezpieczne =)
Jak na diesla bardzo cichy. Miałam okazje jeździć fordem focusem z tym samym silnikiem, jednak (może przez budowę auta) w volvo wydaje sie bardziej dynamiczny. Ogólnie żadnych powodów do narzekań ;->
Precyzyjna, biegi wchodzą lekko - a że jeżdżę tym autem dopiero 3 tygodnie z czasem pewnie będzie jeszcze lepiej.
Bez zastrzeżeń
Dobra, ale musiałam przyzwyczaić do tych lusterek bocznych. Niektórzy uważają, że średnia widoczność przez tylną szybę, ale jak dla mnie super - pewnie zależy to od widoczności jaką sie miało w poprzednim aucie..;)
Nic dodać
Wszystko dobrze, klima super, ale chwilkę trzeba poczekać na ciepłe powietrze - na szczęście nie za długo ;->
Jak dla mnie bez zastrzeżeń, zarówno dla kierowcy, pasażera z przodu, jak i dwóch z tyłu, jedynie wsiadanie i wysiadanie z tylnych miejsc może nie być do końca komfortowe, ale to w końcu autko 3-drzwiowe :)
Doskonale - oczywiście jak na diesla..;)
Zużycie paliwa ok, jak już wspominałam jeżdżę tym autkiem dopiero 3 tyg, wiec zużycie paliwa z początku ma być trochę większe, zobaczymy jak przejadę trochę więcej km ;) Z tego co wiem pierwszy przegląd ma wynosić ok. 800 zl
Ogólnie auto jak na swoje gabaryty dość drogie, mimo to w stosunku jakość/cena wypada bardzo dobrze - jak na auto tej klasy nie znajdziemy nic lepszego w tej cenie - nieco tańsze od audi a3 i bmw1, a moim zdaniem lepsze..;)
Na razie nie ma na co narzekać ;p
To się okażę, ale biorąc pod uwagę, że to volvo mam nadzieję, że owakich (przynajmniej przez dłuższy czas) nie będzie :)

Usterki Volvo C30

Volvo C30 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu