Oceny Volvo C30 Hatchback 3d

Najnowsze oceny Volvo C30 Hatchback 3d

~Walker
Hatchback 3d 1.8i 16V 125KM 92kW
Volvo C30
Auto świetnie trzyma się drogi, ma wygodne fotele i radio high performance bardzo dobrze grające. Wszystko na swoim miejscu. Dobrze współpracuje z instalacją lpg BRC. Jedyna wada to elektronika. Często wyskakujący komunikat "zmniejszona moc silnika", którego przyczyną była zanieczyszczona przepustnica. Trzeba ją czyścić co 15 tys. km. Bagażnik wbrew pozorom nie taki mały. Dał radę zapakować cztery osoby na kilkudniowy wyjazd. Czarny lakier...
~Michal
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Volvo C30
Bylem bardzo mile zaskoczony po pierwszej jezdzie probnej. Silnik 1.6 kojarzyl mi sie raczej z taczka a okazalo sie, ze calkiem przyzwoicie sobie radzi z tym hatch'em. Nie jest to demon predkosci i nie wbija w fotel ale spokojnie pozwala wyprzedzic a rozbujanie go do 160 na godzine nie stanowi wiekszego problemu. Maly minus za podjazd pod strome wzniesienia - tu odczuwalny brak mocy. Auto prowadzi sie znakomicie. Jezdze nim po kretych i...
~Roberto
Hatchback 3d 1.8i 16V 125KM 92kW
Volvo C30
Kupiłem jakiś czas Volvo z silnikiem 1.8 na łańcuchu auto zaskoczyło mnie wnętrzem oraz tym jak się prowadzi. Silnik ma moc mimo że brak 6 biegu nie ma problemu z wyprzedzaniem bez redukowania, spokojnie i lekko osiąga 180km z prędkością 200km ma już ciężej.
Dziennik kosztów dla Volvo C30 Hatchback 3d
8,1
9,7
10,5
~Adi
Volvo C30
Małe, nietuzinkowe autko, dające frajdę z jazdy oraz poczucie bezpieczeństwa. Super wygodne fotele, precyzja prowadzenia, świetne nagłośnienie w parze z dobrym wyciszeniem kabiny robią bardzo dobre wrażenie, mimo to, że ma już 12 lat. Za każdym razem gdy do niego wsiadam, cieszę się jak dziecko i żadna trasa nie jest ani za długa, ani nudna i męcząca.
~arka33
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Volvo C30
Samochód kupiłem z przypadku, sprzedałem kłopotliwego w mieście diesla i potrzebowałem czegoś na dojazdy do pracy. Volvo zaskoczyło mnie przestronnością w pierwszym rzędzie , dobrym wyposażeniem i wyróżniającym się wyglądem. Panuje tu elegancja, brak udziwnień i dobra ergonomia.
~tymoteusz_tarnawski
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Volvo C30
Wspaniałe auto. Komfort jazdy bardzo dobry, wykończenie eleganckie, minimalistyczne, ale bogate zarazem, bagażnik wcale nie mały. Niestety bardzo słaby promień skrętu poprzez koła 18" i szeroki rozstaw, trudności z parkowaniem nawet w luźniejszych miejscach. Bardzo szybkie i dynamiczne a pali jak na razie średnio 6.5/100 diesla.
~Wojtas
Hatchback 3d 2.4i 170KM 125kW
Volvo C30
Piękna linia zewnętrzna, dodatkowo mam u siebie ospojlerowanie R-line, które tym bardziej podkreśla "magiczną" linie auta. Super zawieszenie, wykonanie wnętrza 10/10, zazwyczaj bardzo bogate wyposażenie auta. Silnik poezja, brzmienie genialne, dobra dynamika, spalanie spore, ale akceptowalne przy tej pojemności. Kupiłbym jeszcze raz, ale tym razem z najmocniejszym silnikiem.
~abramator
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Volvo C30
Rewelacyjne auto ze świetnym silnikiem + przepiękna linia i b. dobre materiały wykończeniowe w kabinie. Zastanawiałem sie nad Audi A3 i BMW 1 ale były 10-15 tys. droższe i b.trudno o zadbany egzemplarz z wiarygodną historią
~Przemek
Volvo C30
Bardzo fajne, szybkie i bezpieczne auto. Auta nie mam juz kilka lat, a pisze te ocene poniewaz po sprzedazy dalem ocene negatywna, a po kilku nastepnych autach stwierdzam ,ze c30 to super auto dla max 2 osob.Poprzednia negatywna opinia wynikala z awarii komputera i drogiej naprawy, ale tez samochod byl sprowadzany z Niemiec i pewnie stad ta awaria. Kazdemu polecam TYLKO AUTA Z POLSKICH SALONOW.
~Przemek