Ocena kierowcy - Volvo C30 Hatchback 3d

mała czarna, 13 lat temu
Rok produkcji 2007
Volvo C30 Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Inne : wszystko :)
Inne : utrzymanie samochodu jest dość drogie
Przeniesienie napędu
jeździłam wieloma samochodami w tej klasie i ten polecam zdecydowanie najbardziej. Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem!
silnik cichutki, dobre przyspieszenie.
skrzynia bardzo wygodna, \"krótka\", minusem jest to, że przy silniku 1.6 często nie wchodzi R
świetna przyczepność, samochód zwrotny, prowadzi się bardzo dobrze, bardzo czułe hamulce nie raz uratowały mnie przed stłuczką. Zawieszenie dobrze reaguje na dziury jak na dość niski samochód.
widoczność jest bardzo dobra, zwłaszcza z tyłu, dzięki orgyginalnej szybie- na czym bardzo mi zależało.
wygodny, siedzenia z tyłu dzięki temu, że są oddzielne również zapewniają komfortową podróż pasażerom
klimatyzacja automatyczna, dwustrefowa działa bez zarzutu, szybko \"reaguje\" a po uzyskaniu ustwaionej temperatury chodzi bardzo cicho, w ogóle jej nie słychać.
dzięki osobnym fotelom zamiast tylnej kanapy pasażerowie podróżują wygodnie. Zarówno z przodu jak i z tyłu pasażerowie nie stykają się łokciami.
to największy minus volvo c30. Zużycie paliwa jest dość duże jak na silnik 1.6 Cena przeglądu z wymianą podstawowych rzeczy typu olej, klocki itp jest przerażająca- ok.2000 zł ale trzeba przyznać,że póki co samochód jest bezawaryjny, więc ceny napraw nie znam i mam nadzieję że nie poznam :)
Volvo C30 Hatchback 3d