Lista ocen Volvo C70 I Coupe (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Agostini999
Coupe 2.4 20V T 193KM 142kW
Do przodu widoczność super, bez najmniejszych zastrzeżeń, pozycje za kierownicą można dostosować do wzrostu. Ale to tył... nie trzeba się odwracać nawet... i tak nic nie zauważycie. Widoczności do tył prawie nie ma. Można co najwyżej zauważyć, że jest za nami ściana. Ale daję 4, ponieważ jeździ się głównie do przodu więc to nie przeszkadza :)
Coupe 2.4 20 V 170KM 125kW
Jak to w każdym Coupe z tamtych lat. Trudno jest wyczuć gdzie kończy się tył samochodu bez czujników parkowania. Ja nie mam problemu z parkowaniem ale dla kogoś innego to może być wyzwanie.
~tomek
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
Ciężko się do czegokolwiek przyczepic. Patrząc w lusterko wsteczne lub obracając się przez ramię widocznośc jest jak to w coupe, czyli ani zła ani dobra. Jedynie lusterka boczne mogłyby byc odrobine większe.
~mathi
Coupe 2.4 20V T 193KM 142kW
Biorąc pod uwagę podstawowe założenie, że jest to auto do jazdy zdecydowanie do przodu, to widoczność do tyłu jest fantastyczna! Tak serio- to słaba, ale to coupe, a nie auto "praktyczne"...
~mnk
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
przód lusterka boczne na 5 tylko tył troche kuleje ale za t piękną linie nadwozia to naprawde znikoma cena dałbym 4,5 gdyby mozna było lecz dlatego że tak napawde nie miałem z tym poważnych kłopotów jest 5 :)
~Mariusz W
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
ogromne auto w srodku przy gabarytach 4.8m, do tylu to juz naprawde lipa,brak czujnikow parkowania wyraznie daja o sobie znac, ze ciezko sie nim parkuje ale z przodu jeszcze w miare
~P.Z
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Widoczność z przodu niezła, ale mogłaby być lepsza. Niestety jeśli chodzi o tył, nie obejdzie się bez czujnika parkowania. Ale tak to już jest w tego typu autach.
~Maxx
Coupe 2.4 20V T 193KM 142kW
jesli chodzi o widocznosc to do przodu jak i na boki bez problemu, za to do tyłu widocznosc jest kiepska (ale jest to problem wiekszosci aut typu Coupe)
Volvo C70 I Coupe