Ocena kierowcy - Volvo S90 II Sedan

ojciecdyrektor, 4 lata temu
Silnik 2.0 T5 250KM 184kW
Rok produkcji 2018
Volvo S90 II Sedan 2.0 T5 250KM 184kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
Auto stylistycznie b.ładne. Linia piękna. Bagażnik przeciętny bo 500L (mankament nie mam rozkładanych tylnych siedzeń - trzeba sobie dobrać i słono zapłacić). Jak to w sedanie dostęp do bagażnika średni, ale wózka dla dzieci już nie wożę i mogę sobie na to pozwolić. We wnętrzu piękna jasna skóra - jakość 1-sza klasa.
Pali sporo. Inni producenci s a w stanie skonstruować silnik, który pali mniej, np. silniki TSI. Jezdziłem już kilkoma i np. Superb pali średnio 2 litry mniej
Skrzynia choć 8-mio biegowa to ospała strasznie. Czasami sama nie wie na jakim biegu ma jechać (zmienia w górę i w dół kilka razy)
Auto ciężkie więc prowadzi się godnie i przewidywalnie
To największa zaleta tego auta. Dla mnie najładniejszy sedan na rynku
Samochód stabilny, generalnie OK
Wszystko pod ręką. Na początku jak większość miałem obawy co do obsługi większości z wyświetlacza ale niepotrzebnie. Teraz sobie chwalę i wolę nawet od tradycyjnych pokręteł czy przycisków. Lubię ten minimalizm na desce.
OK - nic nie jest jakieś uciążliwe ani przeszkadzające. Poprawnie
Wystarczająca. Z tyłu jeżdżą dzieci i miejsca mają tyle, że hoho. Dla dorosłych osobników też będzie wygodnie Z przodu moja pozycja na wpół-leżąca, bardzo wygodne fotele z pełną regulacją
Wyciszenie b.dobre. Przy prędkościach ok. 150 km/h w środku spokój, cisza pełen relax
Jeszcze nic nie powiem - bo nie wiem
Auto drogie, dobrze zrobione, dobrze spasowane (choć w Chinach składane), Wyposażenie dobre
Na razie nic
Na razie nic