Oceny Volvo S90 II Sedan

Najnowsze oceny Volvo S90 II Sedan

~Dawid
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
Volvo S90 II
Bardzo kompfortowy samochód do przemieszczania się zarówno w trasie jak w mieście. Nie jest to w żaden sposób sportowy samochód, bo nie ma taki być. Do auto pełne wdzięku i gracji. Zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz czuć, że to auto premium. Systemy, które mają wspomagać kierowcę działają jak należy: Pilot Assist ani razu się jeszcze nie pomylił w trasie ( w mieście nie polecam używać), tryby Eco i Dynamic działają zauważalnie inaczej dzięki...
~S90Volvo254
Sedan 2.0 T5 254KM 187kW
Volvo S90 II
Jest OK. Jeśli chcesz poruszać się solidnym wozem to marka Volvo to dobry wybór. Nie jest to BMW, ani Audi, czy Mercedes jak również pozostałe Japońskie luksusowe marki, ale Volvo. Fantastyczny pojazd do podróżowania w miłej atmosferze, w warunkach komfortowych a do tego z jakim polotem i piękna linią, tak na zewnątrz jak i wewnątrz. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem i nie dziwię się, że sprzedaż rośnie błyskawicznie całej gamy Volvo. Auto...
~Dawid
Volvo S90 II
Piękne i komfortowe auto. Volvo zrobiło kawał dobrej roboty. Proszę mi uwierzyć, że o konkurencji (a6, serie5, E-class) nawet nie myślałem przy zakupie. Poruszając się drogą widać że S90 przykuwa uwagę innych kierowców. Samochód w czarnym lakierze i z chromowanymi dodatkami wygląda doskonale.
~Tomaz
Volvo S90 II
Jestem bardzo zadowolony, a jeździłem już wieloma autami z niemieckimi emblematami. Dodam za mam założony pakiet Polestar i frajda z jazdy jest ogromna.
~stary automobilista
Sedan 2.0 T6 310KM 228kW
Volvo S90 II
to nie jest stare s80 słaba jakość wykończenia , kiepska skóra tandetne wykończenie aluminium.
3,3
~Mirek
Volvo S90 II
Świetna linia samochodu, wyjątkowy styl. Niestety pojawiają się spore usterki.
~tomasz_rudzki
Volvo S90 II
Po prawie dwóch latach użytkowania-pozytywne zaskoczenie-bez większych uwag
~Bartek
Volvo S90 II
wrażenie bardzo pozytywne, ale w ciagu 6 miesiecy bylem 2 razy w serwisie, blokujacy sie soft - VOC, uszkodzona poduszka od masaży w jednym fotelu
~Tadeusz
Sedan 2.0 D5 235KM 173kW
Volvo S90 II
S90 ładnie się prezentuje, szczególnie z przodu. Tył samochodu mógłby być trochę lepiej przemyślany.
~bobik
Sedan 2.0 D5 235KM 173kW
Volvo S90 II
nie chodzi o prace bo spisuje sie znakomicie ale chodzi o zmiane przelozen topornie jak w traktorze mialem bmw 5 f10 tam byl rodzaj joystika i znacznie lepiej to wygladalo rok produkcji to 2011 (Skrzynia biegów)
Volvo S90 II Sedan