Lista ocen Volvo V40 II (5)

~Kris.
Hatchback 2.0 D2 DRIVE-E 120KM 88kW
Auto świetnie się prowadzi - bardzo dobre zawieszenie, spasowanie wewnątrz bardzo dobre - nic nie trzeszczy, silnik dość dynamiczny i bardzo oszczędny, wyciszenie jak na Diesla ok.
~Rafał
Hatchback 2.0 D2 DRIVE-E 120KM 88kW
Samochód naprawdę przyjemny. Za sensowne pieniądze wiele oferuje, absolutnie nie żałuję, że kupiłem, a gdybym miał okazję, to jeszcze dopłaciłbym kilka tysięcy, żeby mieć lepszą wersję wyposażenia. :)
~voy
Hatchback 2.0 D2 DRIVE-E 120KM 88kW
komputer pokładowy ... trzeba się nieźle namyśleć, żeby otrzymać żądane informacje, a i z tym jest kiepsko. Wzór: Seat leon style model od 2015. Ta marka słynęła z jakości i wyprofilowania foteli (miałem volvo s40 2001 rok - tam fotele były cudem), teraz to totalna masakra i porażka. Po 350 km odpadają plecy bez względu na ustawienia (Ergonomia)
~Volverin
Hatchback 2.0 D2 DRIVE-E 120KM 88kW
Słaba widoczność do tyłu, ale na szczęście jest kamera cofania. (Widoczność)
~kreuzberg
Hatchback 2.0 D2 DRIVE-E 120KM 88kW
Oszczędne auto, ale też mocy nie brakuje. Większość czasu jeżdżę po autostradzie przy tempomacie na 140kmh, spalanie na poziomie 4.5-5l/100km. Przy braku kamery, widoczność z tyłu jest słaba. Przez rok użytkowania zero usterek - tylko raz musiałem zresetować czujnik ciśnienia opon.