Ocena kierowcy - Volvo V50

jaba, 15 lat temu
Silnik 2.0 TD 136KM 100kW
Rok produkcji 2005
Volvo V50 2.0 TD 136KM 100kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Naprawdę nigdy nie yślałem o kupnie Volvo ale teraz myślę, że będzie to stała pozycja podczas wyboru samochodu między hondami, mazdami, audicami.
Czytaj wyżej.
Zawsze otwieram a zakładkę, więc chętnie wrzucę tutaj swoje trzy grosze. myślałem przed zakupem o benzynie ale wypadło, że kupiłem diesla. Nie żałuję wcale że tak się stało. Silnik naprawdę wspaniały. Pięknie ciągnie, choć auto nie jest lekkie (1480). Można zaskoczyć niejedno audi 2.0 TDI.Czasem myślę, że może kupię następne z silnikiem D5. Ale naprawdę temu silnikowi niczego nie brakuje i rocjonalnie rozumując to jest NAJLEPSZY wybór wśród silników montowanych w Volvo V50/V40.
Wspaniale! Wchodzi ciasno, krótka, precyzyjna.
Dość twardy ale nie za bardzo, tak jak lubię. Nie stuka bardzo dobrze trzyma się drogi. Może tylko zbyt szybko włącza się ESP.
Tutaj gorzej chociaż nie jest tragicznie i bez czujników sobie spoko radzę:)
Poprawnie. Ale! schowki to dramat.
Naprawdę wydajne.
Super fotele jeśli ktoś lubi nisko siedzieć. Poprzednio była Honda a tam siedzi się naprawdę nisko i teraz jest też O.K. Nie tak Jak we fordzie czy toyocie gdzie w dolnym położeniu fotela myślałem, że jest to skrajne górne.
Nie rozumiem przedmówców bo w/g mojej oceny silnik jest bardzo cichy i ma dość przyjemne brzmienie. Moja Bora z silnikiem 2.0 Benz. była naprawdę głośniejsza.
Powiem tak Audi A4 110 TDI paliło w MIEŚCIE 6.0 - 6.4 l Pasek z tym silnikiem 6.2 - 6.6 l Focus 1.8 TDCi 100KM 6.8 - 7.0 l A volvo &.0 - 7.2 l więc przy tej mocy i wadze auta uważam,że jest bardzo O.K. choć lubię jeździć dość szybko a przynajmniej tak się rozpędzać.
NIC.
NIC!