Ocena kierowcy - Volvo V70 II

Bogdan, 16 lat temu
Silnik 2.5 i 20V 210KM 154kW
Rok produkcji 2003
Volvo V70 II 2.5 i 20V 210KM 154kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : ma świetne osiągi,następnym też będzie volvo i tak chyba przywiązuje się klientów do marki
uważam że jest świetny(robota Audi),cichy,w miar,e oszcz,edny i b.elastyczny
no tutaj to szwedzi pokazali klasę,niesamowicie trzyma się drogi(napęd na 1 oś),pewność prowadzenia i komfort są na prawdę na wysokim poziomie choć żeby zimą mieć pewność następny będzie 4x4,nie mniej zawieszenie trzeba trochę podratować po ok 40 tys.km ale to wina polskich dróg,inne marki też tak u nas mają
uważam że jest dobra,bez zastrzeżeń
wszystko pod ręką i dziecinnie proste jak to mówią intuicyjne:)
z podgrzewanymi fotelami jest już całkiem super,generalnie i to i to działa bardzo dobrze
mam 188cm wzrostu i nie muszę fotela kierowcy odsuwać na maxa do tyłu,jest dużo miejsca
tutaj też jest ok,wyciszenie jest znakomite,u mnie głośniej robi się dopiero przy ok 190km/h a więc nie ma kiedy ogłuchnąć
biorąc pod uwagę fakt że ma 210KM i swoje waży spalanie nie jest straszne,napraw często dzięki Bogu nie robiłem więc powiem że koszty są niskie:),ceny części (na przykłdzie zawieszenia) sa porównywalne z innymi markami i łatwo dostępne
chyba często przepalają się żarówki przednich świateł(zwykłe),raz trzeba było przeczyścić przepływomierz,często śniedzieje wewnątrz ośka tylniej wycieraczki wystarczy raz dać do przesmarowania elektrykowi i jest ok(już nie śniedzieje)
BRAK

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 i 20V 210KM 154kW [l/100km]