Ocena kierowcy - Volvo V90 II Cross Country Facelifting

Krzysztof, ponad rok temu
Silnik 2.0 B5 Diesel Mild Hybrid 249KM 183kW
Rok produkcji 2023
Volvo V90 II Cross Country Facelifting 2.0 B5 Diesel Mild Hybrid 249KM 183kW od 2020 - Oceń swoje auto
Inne : Auto jako całokształt bardzo udane. Największym pozytywnym zaskoczeniem jest audio Bowers&Wilkins - ABSOLUTNA REWELACJA WARTA KAŻDEJ WYDANEJ ZŁOTÓWKI
Samochód wyjątkowo wygodny i piękny ale niestety bez niedoróbek się nie obeszło. Bardzo dobre materiały wewnątrz, rewelacyjne fotele, GENIALNE audio, piękny wygląd.
To chyba jeden z najsłabszych punktów programu. Niby mocy sporo ale silnik nie brzmi najlepiej, przy niskich obrotach jest mocno słyszalny a przy większych prędkościach bardzo paliwożerny. Niestety jazda z prędkościami w okolicy 150 km/h okupiona jest spalaniem ponad 10 l
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracuje bardzo gładko, bardzo dobrze reaguje na zmiany przyśpieszenia. Nie ma laga. Same plusy
Auto bardzo dobrze się prowadzi ale nie zachęca do dynamicznej jazdy. Jest ciężkie, wysokie i to czuć na zakrętach.
Moim zdaniem najpiękniejsze kombi na rynku. Produkowane już 6 lat a i tak wg mnie jest najpiękniejszym kombi
Absolutnie bez zarzutów, mimo, że maska długa i auto jest duże - trzeba się go nauczyć i je wyczuć
Przyzwyczaiłem się do obsługiwania wszystkiego z poziomu wyświetlacza. Komendy głosowe działają genialnie - google wszystko rozumie, mam wrażenie
Rewelacja - nic dodać nic ująć
W aucie jest super wygodnie i człowiek ma wrażenie bezpieczeństwa otaczającego go z każdej strony.
Nie jest głośno ale nie też jakoś super cicho. Szczególnie na niskich prędkościach dość irytujący dźwięk diesla. Przy prędkościach autostradowych można spokojnie rozmawiać bez podnoszenia głosu. Moja wersja jest z laminowanymi szybami. Sytuację zmieniają dość mocno opony. Na zimówkach zdecydowanie głośniej
Auto ani tanie w zakupie ani w utrzymaniu. Ten diesel jest bardzo mocno paliwożerny na tle konkurencji. Koszty przeglądów akceptowalne
Jakość wykonania jest ponadprzeciętna. W samochodzie nic nie stuka nie puka. Cena nie jest niska. Wspólnik ma taki sam samochód z przebiegiem już ponad 200 tys i cały czas w środku wszystko jest dobrze spasowane i nic nie trzeszczy. Bardzo dobra jakość materiałów
Nic się póki co nie stało
Nic się póki co nie stało