Oceny Volvo V90 II Kombi

Najnowsze oceny Volvo V90 II Kombi

~Epic00
Kombi 2.0 D5 235KM 173kW
Volvo V90 II
Ogólnie auto spełnia to co obiecuje. Dowozi komfortowo z punktu A do punktu B i daje więcej co w modelach nie premium. Jeśli ktoś szuka sportowych wrażeń to nie przy tym silniku i chyba nie w tym modelu. To stateczna bardzo wygodne kombi do połykania kilometrów po trasie. Jedyne czego mi brakuje w porównaniu do (głównie niemieckiej) konkurencji to dbałość o jakieś drobne szczegóły i smaczki, które mogłyby wprowadzić większą praktyczność. Duży...
~Zadowolony klient
Kombi 2.0 D5 235KM 173kW
Volvo V90 II
Piękny wygląd według mnie bijący konkurencje. Na pewno najładniejsze kombi dostępne na rynku. Świetne wyciszenie, duzi miejsca, świetne materiały wykończeniowe na wysokim poziomie. Silnik świetnie sobie radzi w tym aucie i na pewno nie brakuje mu mocy na prawie auto o masie 2t. Jest pod wielkim wrażeniem tego auta. Bajeczne nagłośnienie B&W
~Morf
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Volvo V90 II
Rewelacyjne i pięknie poskładane auto Jakość materiałów TOP Rozważałem E Classe ale skrzypienie deski było żenujące Poza tym w porównaniu do Volvo to jak dla mnie choinka
~Tomasz
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Volvo V90 II
ergonomia,economia, niezawodnosc i wsparcie kierowcy, wszystko co oczekujesz dostajesz
~Grzesiek_O
Kombi 2.0 T5 254KM 187kW