Ocena kierowcy - Volvo XC60 I SUV

Silnik 2.4 D5 215KM 158kW
Rok produkcji 2012
Volvo XC60 I SUV 2.4 D5 215KM 158kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Inne : komfort+luksus podróży
Inne : mały wyciek z chłodnicy, usterka fabryczna szybko naprawiona
Inne : szybko zużywają się wycieraczki
Bardzo dobre auto, ale zawsze czegoś brakuje... jak zawsze.
jak do tej pory ok. Fajny dźwięk i mocne przyspieszenie. Bardzo dobrze wyciszone wnętrze, brak problemow.
Auto. Absolutnie wart polecenia. Jeździlem w między czasie innymi autami z potencjalnie dobrymi skrzyniami; vw golf aluto czy audi a6. Nie widze żadnej roznicy z volvo, poza tym ze ma mniej biegow i powyzej 150km/h brakuje kolejnego biegu, ale to jest drobnostka. moim zdaniem bardzo fajnie chodzi.
bardzo dobry i odpowiedzialny,raczej typu cruising, czyli jedziemy i nie myslimy co by bylo gdyby... na pewno nie jest to uklad bardzo szybko reagujący, raczej ospaly i z dystansem, czyli cos dla ludzi spokojnych lub inaczej: mało nerwowych.
bardzo dobrze, ale domyślam się że może być jeszcze - no tak - jeszcze lepiej z tyłu np. a w autach typu bmw x5 czy range rover
świetnie! nie widze żadnych minusów.
absolutnie super. nic dodać nic ująć.
bardzo dobra.
prawie doskonałe. troche głośno w moim przypadku powyżej 160/170. ale tak na prawdę to głośno jest dopeiro ok 200km/h. Ale-Ale, nie jest to premium-cichy samochód, coś tam zawsze słychać, proszę nie porywnawac tego autka do merca s, to jest suv, jak się rozgrzje to jest raczej cichutki.
no coż, raczej średnio. jak na diesla pali między 8-9 czasem 10. myślę że mogło być lepiej. wolałbym spalanie w benzynie na tym poziomie. ale nie jest źle. ja akceptuje taką ekonomiczność. inna sprawa części - raczej drogo.
myślę że trochę chcą szanowni dilerzy za dużo, katalogowo moje auto kosztowało sporo ponad 200tys pln, ja kupiłem z rabatem za ok 175, ale czy na serio jest tyle wart? nie wiem, pewnie nie, ale wszystko dziś jest przecenione i szybko traci wartość. zatem konkluzja jest taka że pewnie tyle ma kosztować...
póki co ok. pomijam malutkie usterki które wyszły z fabryki, póki co - super, nic się nie dzieje.
póki co brak!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D5 215KM 158kW [l/100km]