Ocena kierowcy - Volvo XC60 I SUV Facelifting

Marcin, 6 lat temu
Silnik 2.4 D5 220KM 162kW
Rok produkcji 2017
Volvo XC60 I SUV Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW od 2015 - Oceń swoje auto
Ogólnie auto jest rewelacyjne pewnie to nie AUDI ale i tak jest świetne i na pewno o wiele tańsze w zakupie i użytkowaniu. czasem lekko stuka plastiki z tyłu ale nie jest to kłopotliwe rewelacyjne siedzenia az nie chce się wysiadać kady kto do niego wsiadała miał taką opinię miękka skóra
Nie mam uwag na razie przebieg 9 000 km więc co ma sie zepsuć :) Kolega mechanik mówił że przyjeżdzają klienci 350 tys przebiegu i zero zmartwień
Przy zmianie biegów czuć lekkie szarpnięcie ale nie przeszkadza to absolutnie w jeździe. Jeździłem skodą kodiaq DSG i tez czuc tak samo lekkie szarpnięcia
Prowadzi się doskonale jak po sznurku co widac na ostrych zakrętach nie ma wielkiej różnicy w stosunku do zwykłego sedana. Kierownica jest czuła ale bez przesady daje pewność prowadzenia
Boski zwłaszcza siedzenia posiada dodatkowo sportowe więc na zakrętach rewelacyjnie podtrzymują silnik cichy no może na początku troche go słychać po odpaleniu ale jak sie lekko rozgrzeje jest cichutko
Be zarzutu. pólka na telefon mogłaby być wygodniejsza ale nie zgadzam się z krytyka tych którzy twiredza że można sobie reke złamać. Centrum sterowania intuicyjne o wiele lepsze niż te nowoczesne tablety
W lata bardzo dobrze grzeje w lato troche gorzej chłodzi ale generalnie nie mam uwag
Z przodu ok z tyłu mogłoby być trochę wiecej miejsca
Na zimnym silniku troche słychać jego buczenie ale tak w ogóle jest ono bezcenne ten dźwięk 5 cylindrów to muzyka la uszu każdego kierowcy
Spalanie pozytywnie mnie zaskoczyło na trasie osiągnąłem 5,5
Bardzo bardzo dobra
Na razie mam mały przebieg zero awarii
Żadnych

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D5 220KM 162kW [l/100km]