Ocena kierowcy - Volvo XC90 II SUV

Jon, 7 lat temu
Silnik 2.0 D5 225KM 165kW
Rok produkcji 2016
Volvo XC90 II SUV 2.0 D5 225KM 165kW 2014-2016 - Oceń swoje auto
Auto ok ale... Obawiam się co będzie dalej. Wyskakują błędy typu 'awaria wycieraczek' po cZym dłubię na forum volvo i okazuje się, ze to błąd soft'u. Gorzej bo serwis nie ma jeszcze bladego pojęcia z czym to auto się je. Kolejny problem to skóra którą można zafarbować zwykłymi dżinsami. (I nie jest prawdą, ze ściereczka vel volvo pomaga). Plastiki trzaskają jak oszalałe po dłuższym (4godzinnnym) postoju na słońcu. Połączenie z internetem nie działa i nie jest to wina wpa2 personal. Kolejne odkrycie - klejąca się kierownica (ale to cały czas mam nadzieje wina dzieci). I ostatni świeży zonk - stop start wyłącza silnik podczas gdy auto jeszcze się toczy po czym silnik odmawia posłuszeństwa i stoję jak wryty na środku skrzyzowania. Na szczęście po przestawieniu na P i ponownym 'recznym' odpaleniu auto - ruszyło. Miałem wcześniej Japończyka i byl spokój. Nie wiedziałem co to forum właścicieli auta itp. Teraz zaczynam przesiadywać i marnować czas na coś czego kompletnie robić nie powinienem.
Póki co działa ale drżę.
Działa ok.
Tutaj super. Wszystko widać.
Środkowy tylni fotel i jego 'otwieranie' - porażka. Tylna klapa - raz się otwiera, a raz nie.
Mam wrażenie ze cześć plastików nie jest przystosowana do funkcjonowania w temperaturach zamkniętego auta w lecie.
Super ale fotele trochę się ruszają.
Póki co ok.
Trochę drogo jak za taka listę usterek.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D5 225KM 165kW [l/100km]

9,4