Oceny Wartburg 1.3 1.3 58KM 43kW 1988-1991

Wartburg 1.3 1.3 58KM 43kW 1988-1991 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Wartburg 1.3 1.3 58KM 43kW 1988-1991

~jdyrla@interia.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Jak pisałem auto niezawodne. Archaiczne ale przez to tanie i proste w obsłudze. Szkoda że na wyginięciu. Do pewnego stopnia to taki enerdowski SUV. Gdyby był 4x4 to ludzie by się dzisiaj o niego zabijali ale to już gdybanie... Jest moim autem zapasowym. Mam jeszczę inne samochody ale Wartek jest tanim i \"konfortowym\" autem na co dzień. Komfort typu-nie zamykam bo nie ukradną a biegać w koło i każde drzwi z osobna zamykać(brak centralnego)...
~Tomek
Sedan 1.3 58KM 43kW
Do miasta w zupełności wystarczający. Gabaryty mogą mniej wprawnym przeszkadzać ale coś za coś. Jednak to kombi. Bez wspomagania i tak bardzo dobrze daje sobie radę. Na trasę dalszą jak 200km - raczej nie. Chyba, że nie straszne Ci prędkości rzędu 70-80kmh. Wtedy można dojechać bez bólu głowy.
3,5
~wodzuuu@wp.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Dla kogo ten samochód? Dla konesera lub dla faceta co ma jakiś handel na rozdrożu. Dla kobiety na pewno nie. W trasę? no może do 100 km. Po mieście? też bez rewelacji bo duży, bez wspomagania kierownicy, bez popychaczy hamulców, filtr paliwa to takie sitko :) Czy kupił bym go jeszcze raz? TAK! po to by stał u mnie w garażu.
3,7
~Mati
Sedan 1.3 58KM 43kW
dardzo dobrze wspominam to auto! przed nim miałem fiata 125p- brak słów do silnika to lałem już przepracowany olej, bo to dziadostwo i tak się już do niczego nie nadawało! a po zakupie wartburga normalnie odżyłem
~nie mam jeszcze adresu
Sedan 1.3 58KM 43kW
Mimo drobnych usterek auto bardzo dobrze sprawuje się podczas całego okresu eksploatacji od roku 1991 do 2006 i nadal. W zależności od tankowania w różnych stacjach daje się odczuć zmiejszenie mocy silnika i wolniejsze przyspieszanie.
~peyo
Sedan 1.3 58KM 43kW
Mialem 2 Wartburgi, Teraz mam Passata Kombi z 92 2.0 16v z pelnym wyposazeniem i patrze tesknie za Wardburgami - one maja swoja ´egzotyczna" klase :) Polecam tym ktorzy cenia sobie trwalosc w odlotowym stylu.
~ Maciek,
Sedan 1.3 58KM 43kW
jak dla mnie autko na 5, buja się fajnie. jest bezpieczne,kupiłem drugiego, poprzednim warczyburgiem miałem wypadek (czołowe zderzenie), pijany facet facet wymusił pierwszeństwo, nie zostałem ranny, a gościa zabrała karetka, w Polsce trudno kupić go w wersji kombi. poprzednim warbim przejechałem w 50tyś km 2 i pół roku, a kupiłem gdy miał 49000 km, szkoda że pijaczek mi go rozwalił.
3,5
~piotrek
Sedan 1.3 58KM 43kW
Jeżeli użytkownik przyzwyczai się do pewnych niedoskonałosci i nie przywiązuje wagi do prestiżu to będzie z warczyburka zadowolony. Do codziennej eksploatacji b. dobre auto. Praktyczny samochód pod warunkiem posiadania przyczepy, ale gdy jest przyczepa to można nawet ziemniaki przywieźc prosto z pola. No i nie trzeba alarmu a nawet zamykanie jest zbędne jeżeli nic wartościowego nie ma w środku.
Sedan 1.3 58KM 43kW
Piękny i jeszcze raz piękny w tych czasach jest to cos posród nwych badziewiatych aut.
~Colin
Sedan 1.3 58KM 43kW
To auto to przykład solidnej, niemieckiej roboty. Odkąd posiadam Wartka, u mechanika byłem tylko dwa razy(a Wartka posiadam od 2003 roku).