Lista ocen Wartburg 353 (66) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spleenlupus@poczta.onet.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
trzeba o to auto dbać, zresztą jak o każde inne.ja tam nie narzekam jak mu się coś przytrafi,bo nierzdko widzę na trasie jak właścicie super bryki dzwoni po pomoc drogową (bardzo droga impreza),a ja moge sam niemalże każdą awarię naprawić bo w tym aucie wiadomo gdzie jest silnik kiedy się uchyli maskę.
~Yatonic@o2.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
Psują się drobiazgi coś trzeszczy, coś się urwie, coś nie styka, dla kogoś o jakimś pojęciu o mechanice i elektryce to pestka :) Zazwyczaj wystarczy wyczyścić, czasem rozłożyć i złożyć i działa... (średnia wieku samochodów to 15 lat więc ma sie co psuć, ale nie często)
~papiej@poczta.wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Tam sie nie ma co psuc. Drobiazgi - sa prose jak drut i jest ich malo, powaznie jest, gdy padnie silnik lub skrzynia. Czasem padaja poloski, ale generalnie mozna zrobic spokojnie pare tysiecy bez zagladania pod maske.
~ToKas
Sedan 1.0 50KM 37kW
trzeba o niego dbać brak kompetencji w serwisowaniu napewno się zemści nie polecam żadnych złotychrączek fachowa obsługa dobre części napewno się odwdzięczy za to
~Sako
Kombi 1.0 50KM 37kW
albo to mój taki trefny ale jak nie dostawało sie borygo na pierwszy gar to palic niechciał przez pompke paliwa ktora razdwa szlak trafia tak wiec stuki puki w zawieszeniu to standard
~eu368@wp.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
jak na razie prelacznik dlugich swiatel w kom.e silnika,ludzie ginie mi masa w przewodach dochodzacych do poszcz.ch urz.n np. swiatla awaryjne, podswietlenie tablicy rozdzielczej
~Marcin Dombrowski
Kombi 1.0 45KM 33kW
W Wartburgu rzadko coś się psuje. W moim modelu po miesiącu strzeliła sprężyna w pasach bezpieczeństwa. To jest moja pierwsza drobiazgowa usterka.
~Beetle Beetle83@poczta.onet.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
Może to i niewiarygodne ale dziadziuś trzyma się kupy lepiej niż ktokolwiek by się tego spodziewał. Raz się zdażyło że padł miernik zużycia paliwa.
~Miłośnik, kierowca BARBI-ego
Kombi 1.0 50KM 37kW
Stacyjka z lewej strony a dźwignia biegów z prawej nietypowe rączki do otwierania drzwi od środka niekturzy co nie umieją maja problem
~prezesiu@wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Jak sie dba i piesci to pieknie jest - a jak sie zaniedba to zalezy jaki ma dzien. Zaplon regulowac regularnie!!!!!