Lista ocen Wartburg 353 (73) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Dombrowski
Kombi 1.0 45KM 33kW
W mieście, na zimnym silniku zużywa dużo paliwa jak na swoje osiągi.W tarasie na rozgrzanym silniku nie zużywa dużo paliwa i jedzie płynnie.Nie byłem z nim nz przeglądzie ponieważ w drodze z giełdy rozpad mi sięrozrusznik i popsuł alternator.Wymieniłem je tydzień temu.Prostsze usterki naprawiam sam,jedynie w przypadku stłuczki jadę do warsztatu.
~Greś z siu....em wariotem:))
Kombi 1.0 50KM 37kW
O spalaniu wolałby nie mówić a pojęcie ekonomiczna jazda jest tutaj nie na miejscu. Moje wartbordzini paliło sobie w zimie na ssaniu koło 20 czasami 25. Ale za to teraz w lecie zaleje sobie za 50zł i zrobie już aż 80 km gdybym miał silnik 6.0 to byłoby to pewnie jeszcze do zaakceptowania ale nie marne 45 koników
~Żereb. zereb@o2.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
zuzycie paliwa zalezy od kierowcy. na trasie przy spokojnej jezdzie spali około 7l/100 w miescie około 9-10l/100 ale trzeba ostroznie z pedałem gazu. naprawy dosc tanie wszystkie remonty zrobi sie we własnym garzau. auto nie jest skomlikowane
~Jarek E-mail: vito2000@wp.pl Jakby ktoś chciał się ze mną zamienić to niech nie próbuje bo to auto ma u mnie dożywocie !
Kombi 1.0 50KM 37kW
trochę dużo pali ale nie ustawiałem nic przy silniku a ceny części i napraw to grosze. Na złomie można kupić silnik za 2 butelki...Jak padnie silnik to remont kapitalny trwa tyle co moi kumple zdążą rozlać 2 flaszki !
~An
Sedan 1.0 50KM 37kW
Spalanie duże, ale jak na wiek konstrukcji do zaakceptowania, w trasie nieźle, w miasto jepiej nie wjeżdżać, ceny przeglądów niewysokie, auto, poza drobiazgani mało awaryjne, a jeśli już to proste w naprawie.
~gyula z Krakowa
Kombi 1.0 50KM 37kW
moja ocena dotyczy faktu, de wartburg nie robi robi różnicy co do obciążenia. Na ogól prtzewozi u mnie srednio ok 500 kg i pali 8-9 litrów w zaleznosci od pory roku. Uważam to za sukces.
~martinam@lo13.lodz.ids.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
9 w mieście; na trasy rzadko jeżdze. Mam taki warsztat, że wychodzi niedrogo (chyba, ze leci sprzęgło albo wał korbowy;-). Poza tym, nie oszukujmy się, tu na prawdę dużo można zrobić samemu;-)
~pawel_zembok@tlen.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
Ceny czsasi - za friko :) spalanie 25 litro / 100 km:) ale ja mialem zepsuty silnik i ciezka noge mam:) ekplaotowany na takkim placu tylko na 1,2 i ewentualnie na 3:) i ogien (na oleju pali gumy:)
~blazus
Sedan 1.0 50KM 37kW
5,5 l/ 100km > jazda ze srednia 110 km/h na trasie 6,5 l/100km > jazda na trasie 7,5 l/100km > miasto (lato) 8,0 l/100km > miasto zima oczywiscie wiecej tez chetnie spali :D
~spleenlupus@poczta.onet.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
pali 6 litrów na trasie gdy się jedzie zgodnie z przepisami co do prędkości,optymalna prędkość to 80 km na godzinę,pali dużo na krótkich odcinkach, jak silnik jest zimny