Lista ocen Wartburg 353 (61) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seba
Kombi 1.0 45KM 33kW
zastrzeżenia mam tylko do wytrzymałości silnika, byćmoże to ten nowy olej, ale ogólnie raczej nie występują poważne usterki, nawet wymiana silnika na trasie to kwestia 2 godzin. skrzynia biegów orginał, pólosie raz zmieniane, zawieszenie bez zmian, układ kierowniczy bez luzów (orginał). tylko jeden mankament --> 4 silnik (ale tanio idzie kupić na szrocie, a zatarty samemu wyremontować choćby w piwnicy)
~piotr
Kombi 1.0 50KM 37kW
parę miesięcy przed zakupem miał zrobioną kapitalkę silnika i nic przez 5 lat, a sory spaliłem sprzęgło, ale to moja wina nie wytrzymało 5 kalfasów z piachem, tak pół tony tego było i jeszcze nas dwóch, tłumik jechał po asfalcie
~prezesiu@wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
wszystkie uklady chyba wymienilem przez 17 lat ale wiekszej porazki w trasie chyba nie bylo - nie przypominam sobie - za wyjatkiem tego zaplonu przekletego ktory lubil sie rozregulowac a sam na trasie ja nie umiem go zrobic
~.::Don_Kichote::.
Kombi 1.0 50KM 37kW
Nigdy nie zawodzi, jedyne co pilnujesz to tylko aby dolac odpowiednia ilosc mixola do benzynki... a tak to wchodzisz i jezdzisz :) Zapewniam ze moj wartek ciągnął juz niejednokrotnie ciezszego i wiekszego 4suwa roznych marek...
~Yatonic@o2.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
Brak poważnych usterek od remontu do remontu ~ 150000km, stan samochodu i jego podzespołów ocenimy na słuch... jak coś cię psuje to słychać ale auto nigdy mi się nie zatrzmało... Ale trzeba o nie dbać...
~ERIK
Kombi 1.0 50KM 37kW
Możecie wierzyć i nie zupełnie bezproblemowo kilkakrotnie zrobiłem trasę Częstochowa-Hamburg a także byłem w Kopenhadze a mój wyczyn to objechanie prawie całej Szwajcarii ok.5000km
~conhoon@wp.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
Poważne prawie nie występują (jak pamięta się o oleju i nie męczy silnika na niskich obrotach). Najpoważniejsza to była wymiana termostatu - tak z 1h bo śruby nie chciały puścić.
~papiej@poczta.wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Jak bedziemy lali oleju ile trzeba i zmieniali biegi jak trzeba (lubia wysokie obroty!), to nie bedzie wiekszych problemow i te 100tys sie zrobi bez problemu.
~truckmania admin@truckmania.prv.pl 502728948
Sedan 1.0 50KM 37kW
silnik do wymiany po przebiego 62 tys. (wal i itp ) wymienione, pompa paliwa, przewody, swiece, regulowany zaplon, jakis aparat od dawkowania paliwa (???)
~arks@vp.pl (TYTUS DE ZOO@)
Kombi 1.0 50KM 37kW
TRAGEDIA !!MAM KUPĘ ZDJĘC MOJEJ ŻONY JAK SIEDZIAŁEM W KANALE ZAWSZE COŚ -NAWET PODKŁADKA Z DDR NIE WIELE POMOGŁA:(